WeWantLive: Microsoft się spóźni

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Też wpatrujecie się w licznik na stronie WeWantLive i zastanawiacie się, jaką odpowiedź da Microsoft polskim graczom? Wygląda na to, że jeszcze trochę na nią poczekamy. Najnowsze wieści z linii frontu mówią, że MS się trochę spóźni.

Jak pisze Vir na naszym forum:
Jest oczywiscie opoznienie - reka do gory, kto sie nie spodziewal. Opoznienie wynika, wedlug zapewnien przedstawicieli MS Polska, z roznicy czasu miedzy Polska a USA. Konkretnie, odpowiedz podobno ma przyleciec prosto z Seattle (cokolwiek tam sie znajduje, powiazanego z MS), a osoba za to odpowiedzialna jeszcze chyba spi w takim razie. Tak to wyglada oficjalnie podobno, to dlaczego wiadomosc ma byc wyslana w ostatniej chwili, a nie zostala np. przekazana juz wczoraj do Edelmana/MS Polska, tego nie wiem.
Też jest to dla mnie dziwne, że odpowiedzi udziela się w ostatniej chwili. Choć w sumie wpisuje się to jakoś w postawienie licznika na stronie i budowanie napięcia przy odliczaniu.

No nic. Czekamy.

Zrodło: Polygamia.pl
 

gomatekgo

Użytkownik
Użytkownik
To już nawet nie jest śmieszne... raczej żałosne. Potem powiedzą, że odpowiedź wysłali gołębiem pocztowym i trzeba czekać...
 

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak za live biorą z karty kasiore, to jakoś strefy czasowe nie maja znaczenia, tylko ***** i nie masz kasy na koncie
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Oni nie odpowiedzą. Wiecie czemu? Bo MS to banda idiotów, debili, krętaczy i oszustów. Chcą kase od klientów, ale od siebie nic nie dają. Płatny gold? Śmiechu warte. Nie dość że mam płacić żeby pograć przez sieć to jeszcze robię to nielegalnie. Jakbym miał kasę to dawno bym grał na PS3. Życzę MS żeby ten ich badziewny Natal się nie sprzedał przynosząc milionowe straty. Może wtedy się nauczą że nie kasa jest najważniejsza, tylko klienci. Zarobili przecież ileśtam miliardów $, więc niech się nie tłumaczą że to za drogie. Xbox ma duży potencjał ale MS go ogranicza wprowadzając jakieś ograniczenia. Marketplace na xbox.com od 18 lat? Niby czemu? To już kontroli rodzicielskiej się nie chciało wprowadzić? Dlaczego nie można zmienić regionu? Czy oni myślą że nikt się nie może przeprowadzić? No to się wyżaliłem :)
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Racja gomatekgo, to już jest poprostu żałosne, obiecują nam tego live'a już kilka lat a tu nic i podejrzewam że na tym się też skończy, pewnie powiedzą że już nad tym pracują a polscy gracze będą "w niebie", a za miesiąc będzie to samo ....
 

Draptol787

Użytkownik
Użytkownik
żal i tyle !!!!
MS i tak zdziera jak może przykłąd kierownica do xboxa jakies 300 zł wi fi kolejne 200 zł gold 30 pare zł i jeszce sie im kur nie chce zrobić polskiego LIVE. Czy oni nie wiedzą że w polsce mieszka w huk ggraczy z których oni zarabiają ??. Zreszta gold jak na ps3 powinien byc bezpłatny moim zdaniem a tylko te MS punkty powinny byc płatne...
 

ogrodnik10

Użytkownik
Użytkownik
Oni nie odpowiedzą. Wiecie czemu? Bo MS to banda idiotów, debili, krętaczy i oszustów. Chcą kase od klientów, ale od siebie nic nie dają. Płatny gold? Śmiechu warte. Nie dość że mam płacić żeby pograć przez sieć to jeszcze robię to nielegalnie. Jakbym miał kasę to dawno bym grał na PS3. Życzę MS żeby ten ich badziewny Natal się nie sprzedał przynosząc milionowe straty. Może wtedy się nauczą że nie kasa jest najważniejsza, tylko klienci. Zarobili przecież ileśtam miliardów $, więc niech się nie tłumaczą że to za drogie. Xbox ma duży potencjał ale MS go ogranicza wprowadzając jakieś ograniczenia. Marketplace na xbox.com od 18 lat? Niby czemu? To już kontroli rodzicielskiej się nie chciało wprowadzić? Dlaczego nie można zmienić regionu? Czy oni myślą że nikt się nie może przeprowadzić? No to się wyżaliłem :)
Microsoft ma ciebie w ***** i nie obchodzi go co ty myślisz na jego temat, jego rynek jest najbardziej rozwinięty na terenie usa a i tak bill jest najbogatszym człowiekiem na świecie mimo że okrada go 70% ludzi na swiecie.
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
To było do przewidzenia, szkoda gadać
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
bartas225 - dam Ci dobrą radę. Jak Ci coś nie na rączkę, to nikt Cie siłą nie trzyma. Wyrzuć konsolę za okno i kup sobie zestaw małego wędkarza. Mniej frustrujące hobby, no i żyłka Ci nie pęknie. A jeśli nie pasuje Ci moja propozycja, to znajdź sobie robotę, zacznij zarabiać pieniądze i kup PS3. Nie tłumacz się brakiem kasy, bo robisz z siebie idiotę. Gry to nie towar pierwszej potrzeby, jak Cie na nie nie stać, idź kopać piłkę pod blokiem!
 

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
oficjalne stanowisko MS juz potwierdzone MAJĄ NAS GŁEBOKO W ***** !
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Ale powiedzcie sami, przecież M$ aż się sam prosi żeby go okradać, prawda ?
 

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
D4Ru73K dla Ciebie też dobra rada ;) Zachowaj dla siebie żałosne komentarze.

Chce się wyżalić, chce zjechać ms nawet jak nie ma racji? to niech to zrobi, jego prawo i Tobie to nic do tego. Jeżeli Cię stać to spoko, kupuj, graj itd. i co Ci się żywnie podoba, zajmij się sobą a nie komentujesz coś co i tak nic nie zmieni... wkur... się bo on gra za darmo a ty nie ... to musisz już po nim pojechać. Żałosne.


Ciekawe co ms odpowie nam. Czy powie sry ale teraz mamy co innego do roboty czy jednak znów będzie, że za kilka miesięcy usłyszymy coś więcej^^
 

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
już odpowiedział....
 

Alex789

Użytkownik
Użytkownik
We want live dostało 5min temu odpowiedź od Microsoftu i właśnie rozsyła do mediów. Wreszcie się dowiemy.
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz profil


Odp: "Nie przerabiam - nie kradnę"
« Odpowiedz #2879 : Dzisiaj o 16:26:42 »

Jest mail - zaraz go puścimy w eter, tylko najpierw musimy się pośmiać i wyśmiać parę osób. Ogólnie hasło od dzis brzmi: weapons free.

Mają WAS wszystkich tak głęboko w ***** i odwalili tak żenującą szopkę, że aż wstyd. 30 dni potrzebowali na sklecenie 5 (słownie: pięciu!) idiotycznych, wymijających zdań. Zdań, które już słyszeliśmy nie raz. Co jak co, ale wodzenie tłumu ludzi za nos nie przejdzie bez echa, od dziś w takim razie przestajemy być mili, uprzejmi i wyrozumiali.

Absolutnie nic się nie ruszyło, na elaborat (który każdy zna), otrzymaliśmy notkę napisaną na kolanie. Wygladą to tak, jakby dopiero dziś ktogokolwiek gdziekolwiek zadzwonił i poprosił o zwięzły komentarz. Trochę sie to kłóci z jeszcze wczorajszymi zapewnieniami, które brzmiały (cytat z pamięci, ale w miarę wierny) "wasze pismo poruszyło niebo i ziemię, mamy tu masę roboty, ciągle uczestniczymy w telekonferencjach w tej sprawie".

30 dni kazali nam czekać, teraz wymyślili sobie kolejny termin - E3 w czerwcu. Na E3 pewnie, jeśli w ogóle, ogłoszą że będzie na gwiazdkę 2010, w grudniu będzie to co było po sławnych wakacjach.

Nie oczekiwałem cudów, nie oczekiwałem Live od jutra. Oczekiwałem konkretnego, jasnego terminu kiedy będzie i gestu dobrej woli (analogicznie do tego, który my wykonaliśmy zmieniając lekko markę Kontrakcji) w postaci zniesienia blokad regionalnych od zaraz. Widać, ze nawet tego nie mogą dla was, posiadaczy Xboxa 360, zrobić. Macie tylko placić za okradziony towar i siedzieć cicho pod stołem jak zbite psy.

Reakcja na ten oczywisty przekręt należy do was wszystkich, kto się chce przyłączyć do dalszych działań KontrAkcji, mających na celu poinformowanie każdego gracza w tym kraju, że Xbox 360 to w Polsce jedno wielkie oszustwo, zapraszam na nasz stały mail ([email protected]). Kiedy tylko skończymy się śmiać, przegrupujemy się, zbierzemy pomysły do kupy i jeśli nam pomożecie, to damy Microsoftowi ostro po *****. Dokładnie tak, jak na to zasługują i jak juz raz zrobiliśmy w jeden weekend.


Poniżej macie oficjalne stanowisko firmy Microsoft (nie tylko samego oddziału Microsoft Polska). Tyle mają do powiedzenia swoim klientom, po 30 dniach robienia ich w trąbę i latach obietnic. Jeszcze ode mnie na koniec dwie informacje: po pierwsze, ten tekst jest naszym (KontrAkcji) oficjalnym stanowiskiem. Możecie go powielać, umieszczać w mediach itp. Po drugie, zaraz przyjdzie Paweł, który przed chwilą rozmawiał z Jakubem Mirskim i doda coś od siebie pewnie. Może coś wspomni o dzisiejszej próbie ugłaskania go obietnicą wyjazdu na targi E3?


--[ Oficjalna odpowiedź firmy Microsoft ]--

Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów , w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wktórce mogą się spodziewać informormacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom.

--[ Koniec ]--

--[ Oficjalna odpowiedź firmy Microsoft, wersja angielska ]--

?Xbox is very committed to the Polish market and is appreciative of the passion and excitement that our community of users show for our products, including Xbox LIVE. This year, 2010, is going to be a historic year for Xbox and our aim is to bring to our Polish community of users the full and best interactive experiences possible on the Xbox 360. We currently finalizing our plans for the Polish market that we will become public at the forthcoming E3 consumer trade show, later in June. Our Polish community of Xbox users should expect to hear more about how we will take the Xbox 360 experience to another level in Poland.?

--[ Koniec ]--

No naprawdę pokazali się z jak najlepszej strony... tak jak każdy mówił heh
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
wkur... się bo on gra za darmo a ty nie ... to musisz już po nim pojechać. Żałosne.
Mnie pusty śmiech ogarnia ta hipokryzja i patologia w polskim Narodzie. Najwięcej krzyczą zawsze Ci, którzy biorą coś za darmo i jeszcze narzekają, że im mało. Piratów nic nie obchodzi LIVE, mają gry, dodatki za free, a GOLD za 10zł/miesięcznie. Mam niestety wrażenie, że najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie powinni. Nie dość, że gry mają za 5zł, to jeszcze pewnie chcieliby, aby Microsoft zwrócił im rachunki za prąd i internet.

Przykra mentalność w tym kraju, gdzie najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy powinni milczeć. Jeszcze bardziej przeraża mnie obnoszenie się z tym i dumna postawa. By the way, gry kupuję, ale flasha też mam.

Nie wqr mnie nikogo postawa, czy ktoś kupuje czy ściąga. Wqr mnie publiczne obnoszenie się swoją ułomnością, bo bycie piratem inaczej nazwać nie można. Chcesz, ściągaj, ale to nie jest żaden powód do dumy, wręcz przeciwnie, kolegów nie zyskasz, życia nie zmienisz. Tracę czas na polemikę z nastolatkami.
 

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
:p
We want live dostało 5min temu odpowiedź od Microsoftu i właśnie rozsyła do mediów. Wreszcie się dowiemy.
info było rzucone już prawie pół godziny temu.... zobacz w link jaki dałem wyżej...
 

lisek84

Użytkownik
Użytkownik
no tośmy dostali ;-) Ciepłym moczem po oczach.

Brzydkie słowa mile widziane ;P
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Mnie pusty śmiech ogarnia ta hipokryzja i patologia w polskim Narodzie. Najwięcej krzyczą zawsze Ci, którzy biorą coś za darmo i jeszcze narzekają, że im mało. Piratów nic nie obchodzi LIVE, mają gry, dodatki za free, a GOLD za 10zł/miesięcznie. Mam niestety wrażenie, że najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie powinni. Nie dość, że gry mają za 5zł, to jeszcze pewnie chcieliby, aby Microsoft zwrócił im rachunki za prąd i internet.

Przykra mentalność w tym kraju, gdzie najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy powinni milczeć. Jeszcze bardziej przeraża mnie obnoszenie się z tym i dumna postawa. By the way, gry kupuję, ale flasha też mam.
To wrzuć stary na luz ... bo z tego co piszesz to tylko wylewasz swoją złość ... Niech mówi co chce jego sprawa, też kupuje oryginały i mnie to wcale nie rusza co on mówi... Jego sprawa czy kupuje czy ściąga, czy równie dobrze ściąga i kupuje ...

zgadzam się z tym, że nie dość, że za płytę mają grę to jeszcze nie pasuje, że na 2 płytach, że musi kupić płytę itd... to jest żałosne i śmieszne ale również śmieszne i żałosne jest to jak z d... po piratach jedzie ten co kupuje oryginały bo on płaci ... jego wola tak samo jak wola tego co ściąga...

Dla mnie przykre jest to, że w tym kraju "człowiek człowiekowi wilkiem"... nie wszyscy ale większość tak robi... zazdroszczą itd...

koniec off'a
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom