Wgranie kodeków.

ekous

Użytkownik
Użytkownik
Czy dzięki temu urządzeniu będę w stanie podpiąć dysk pod pc i bez problemu wgrać kodeki do filmów offline? Pozdrawiam
 

ramsonX360

Banned
Użytkownik
Przez żadne urządzenie nie wgrasz kodeków:(
Zostaje tylko podłączenie konsoli do internetu:)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jedynie przez transfer kit (ale mogę się mylić) :)
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Kodeki =Xbox live nie ma innej opcji było to tyle wałkowane już
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Kodeki =Xbox live nie ma innej opcji było to tyle wałkowane już
Znów wprowadzasz w błąd... Można jeszcze jak kolega wyżej napisał przez transfer kit
 

Norbert xbox

Użytkownik
Użytkownik
Kodeki musisz pobrać przez Xbox Live, albo przez transfer kit . Ale jak masz przerobionego Xboxa to tylko przez transfer kit ci zostaje.
 

ekous

Użytkownik
Użytkownik
no czyli link do urządzenia podanego w pierwszym poście pasuje ;f ?
 

ciacin9

Użytkownik
Użytkownik
Tak.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
obecnie na 95% konsol zeby odtworzyc film w divx trzeba miec podpieta konsole do live, nie wystarczy sciagniecie kodeków ;)

Na pozostalych 5% divx chodza nawet po odlaczeniu do live. Dzlaczego tak jest? nikt nie wie :p
 

Abram_2006

Użytkownik
Użytkownik
tylko po przez podłączenie się do neta i włożenie płyty z filmem w formacie DIVX automatycznie sie pobierze
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
napisze ktoś poradnik jak wgrać kodeki przez transfer kit?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
z tego co wiem to wgranie przez transfer kit sie uda ale tylko na zmodyfikowanej (freebot) konsoli
 

p0g

Użytkownik
Użytkownik
heh i znowu temat z 5-6 roznym sprzecznymi odpowiedziami, ktos za tydzien napisze taki sam temat i poleci do kosza bo bedzie powiedziane ze bylo, ale ja np z tego tematu sie dowiedzialem ze:
-mozna wgrac kodeki transfer kitem
-nie mozna wgrac kodekow transfer kitem
-mozna wgrac kodeki ale tylko przy podlaczonej konsoli do live
-mozna wgrac kodeki bez podlaczonej konsoli do live
-mozna wgrac ale tylko z podlaczonym live i wlozona plyta z filmem dvix
-bez freebota nie mozna

bleee moze ktos sprawdzi na konsoli bez kodekow jak to z tym jest wkoncu i napisze jakis poradnik .

ps. osobiscie mi to nie jest potrzebne bo do ogladania filmow mam dvico tvix 6500a a to napewno bije na glowe xboxa w kwestii ogladania filmow, ale jestem przekonany w 100 % ze da rade wgrac kodeki bez podlaczania konsoli do netu, bo skoro ms daje mozliwosc ogladania na swoich konsolach filmow to musi to byc dostepne dla kazdego , a nie kazdy z kolei musi miec internet i w dalszym ciagu duzo osob go nie ma
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sam nie sprawdzałem (bo nie musze - jestem jednym z tych ktorym update chodzi raz wgrany przez neta) ale na blackcats-games jest taki *******

Xbox360 Media Update (DIVX) (HOMEBREW ONLY)
This is the Xbox Media Update, patched for all us homebrew users out there. Allows xvid/divx/avi playback.

Directions:
-Rename the file to whatever your gamertag folder is named (E00000A05A996F43 for example).
-Put it on your xbox hard drive.
-Play movie!
-HOMEBREW USERS ONLY!!!111 Quit asking "lolol can i use dis?" if you don't have XBR or freeboot installed. You cannot, and never will be able to. EVER!

I tested it with Elfen Lied, thus the image.

This is from an NTSC console, but I'm uncertain if it's any different in other regions. Should run on all boxes.


wiec wg mnie bez zhackowania sie nie da. pewnie kodeki sa przypisane do konsoli tak jak dlc albo gry arcade.

a co na logike w postepowaniu MS to nie licz :)
 

Do góry Bottom