Wgrywanie update do fify 12 i pes 12

samack

Użytkownik
Użytkownik
Siemka mam takie pytanie. Ściągam z strony XBOX 360 Update Center update do fify 12, i jak wgram to na pena przez program sharpUpdate to gdy wejdę na pendrive przez mój komputer to w ogóle tej aktualizacji nie widać że jest na pendrive, a gdy wkładam pena do xboxa to też tego nie widać, pokazuję że pendrive jest pusty dodam że pendrive jest skonfigurowany przez xboxa. I jeszcze jedno pytanie czy jak mam nagraną aktualizację (jak się już uporam z tym pierwszym pytaniem) na pendrive to jak chcę włączyć grę i wyskakuję gdzie zapisać save, jest pokazane

-dysk
-jednostka pamięci
-no i pendrive

to muszę kliknąć na pendrive czyli tam gdzie będzie aktualka czy na mój domyślny w tym przypadku jednostka pamięci??

Aha i skąd mam wiedzieć jakie mam media-id?? Mam teraz xboxa od kolegi mój w naprawie i on ma przerobionego i akurat fife ma że tak powiem zgraną z neta :D
 

gohan79

Użytkownik
Użytkownik
do wgrania TU najlepiej użyj programu Horizon. Jak wejdziesz na pena przez moj komputer to wiadomo ze nic nie bedzie widac bo do tego najlepiej użyć USBXTAFGUI.z Pytaniem co do save to wybierz Hard drive :D a media - id to Ci niestety nie powiem bo chyba nie ma sposobu zeby sie tego dowiedziec bez obrazu Iso na komputerze.
 

snorlaxs

Świeżak
Świeżak
ja do wgrywania update mam programik 360revolution jest idealny, a co do tego ze Moj Komputer nie widzi Ci plikow na pendraku to normalne
 

snorlaxs

Świeżak
Świeżak
a co do media id to sprawdzisz programem iso2god
 

samack

Użytkownik
Użytkownik
ok dzięki wam prężnie działacie na forum :).

snorlaxs co do tego media id to muszę wsadzić tę płytkę z grą do PC tak? Wiem że głupio się pytam itd. mam już długo xboxa ale i tak nie jestem za dobry w tych klockach :)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Nie, wgrywasz przez pendrive'a do konsoli.
 

gohan79

Użytkownik
Użytkownik
media id sprawdzisz moim zdaniem tylko wtedy jak bedziesz mial Obraz ISO płyty Fifa 12 na pc i wtedy uzywasz iso2god i masz tam aldnie napisane jakie media id. Ale nie wiem jaka wersje masz bo masz juz gre nagrana. A polska wersja tej gry ?
 

samack

Użytkownik
Użytkownik
gohan79 tak polska wersja
 

gohan79

Użytkownik
Użytkownik
to twoje Media Id - 48304DEA
 

Do góry Bottom