Wheelman....

Bartekszym

Użytkownik
Użytkownik
Ma to juz ktos???

Wiem ze jeszcze premiery nie bylo ale niektore gry pojawiaja sie szybciej na sieci
Fajna gierka bedzie ;d
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaje że przynajmniej dorówna Driver'owi.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jeszcze nie ma :(
 

slim3000

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to shit.. z tego co widzialem na filmikach...
 

siwy

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś lubi pościgi, kino akcji i Vin Diesel'a to zapowiada się coś wartego uwagi a Driverowi na pewno dorówna ;) Ale zobaczymy jak zagramy :D
 

mpelson

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w demko i jak dla mnie średniak ;/ Fakt są fajne motywy jak np. obrót samochodem o 180 i strzelanie do samochodów z tyłu albo wyskoczenie z jednego samochodu na drugi, ale szczerze spodziewałem się czegoś fajniejszego. Zobaczymy jak będzie z pełną wersją...:)
 

CrossFireX

Świeżak
Świeżak
Gra ogólnie gdy ogodalem po gameplayach kiepsko wychodzi gameplay ogólnie grywalnosc na niskim poziomie choć mogę się mylić i od tego czasu coś zmienili .

jednym plus gry akcja i Vin Diesel
 

wiecach

Użytkownik
Użytkownik
Gralem w demo i nic ciekawego... glowny bohater wielkosci samochodu (mini) - druga misja 'przejmowanie' samochodow. System jazdy dla mnie fatalny (akurat na moj gust). Dla mnie gra niewarta zakupu. Ogolnie opis fajny, rzeczywistosc raczej juz nie... pomysly fajne - strzelanie z samochodu jadacego tylem itd Mnie ta gra jednak nie przekonala.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
jak modelu jazdy nie zwalą i to jak porusza się główny bohater, tak jak w saints row 2, to może być dobra gierka, taka kopia drivera, gta może mniej
 

Wicher

Użytkownik
Użytkownik
Wheelman juz jest :)!!
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
dokladnie Wheelman_PAL_XBOX360-REV0 zassysa juz ktos? prosze o opinie bo mi ostatnia verbatimka została :(
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Po demku mogę powiedzieć ze mi się nie podoba gdyż jest dziwne sterowanie i trochę nie realnie się jedzie ale to jest moja opinia
 

Wicher

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdanie fajna gra :p przynajmniej mi sie podoba :>
 

killsi

Użytkownik
Użytkownik
WOW! W końcu jest! GRA MIAŻDZY pod każdym względem! Nie rozumiem tych, którym się nie podoba, ale to ich gusta i ich sprawa. Dla mnie MUST HAVE!
Styl jazdy, akcje, grafa - MIÓD. A oceny wstępne to 8/10... więc nie jest tak ogólem zle.
 

peter28

Użytkownik
Użytkownik
Gra już dodałem na forum, mysle że gierka ok:D ocenie jak zagram:p
 

Pavel

Użytkownik
Użytkownik
Po zagraniu w demko gra mi sie bardzo spodobala, to taka typowa gra do odstresowania ;)

Po demku mogę powiedzieć ze mi się nie podoba gdyż jest dziwne sterowanie i trochę nie realnie się jedzie ale to jest moja opinia
Sami twórcy powiedzieli ze nie beda sie silic na realny model jazdy, tylko beda isc w kierunku efektownego, a jak dla mnie ejst bardzo efektowny ;) jedynie troche grafika mi sie nie podoba z tego co widzialem w demku, ale moze w pelnej ciut lepiej bedzie wygladac ;) wlasnie zasysyam i mam nadzieje ze sie nie zawiode i bede sie tak samo dobrze bawil jak przy demku;)
 

dawidggg

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to narazie 7/10 szkoda ,po zagraniu troche dłużej 6/10
 

cannabinoo

Świeżak
Świeżak
Pomysł fajny ale zrealizowanie im nie wyszło.
Grafika przestarzała, wszystko nie za bardzo się trzyma kupy.
Nie wiem czy włożę płytkę drugi raz do xboxa :) .
 

szoch

Użytkownik
Użytkownik
czyli mowicie ze nie warto sciagac tej gry. Szkoda myślałem że coś z tego fajnego wyniknie.
 

Do góry Bottom