Wiatraczki IXTREME na allegro haha

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Witam! Dzisiaj z ciekawosci zajzalem na przerobki czy jeszcze sa wchodze a tam taka aukcja: PRZERÓBKA FLASH XBOX 360 WAWA 24/7! (896905812) - Aukcje internetowe Allegro

Hehe sprytne wiatraczki IXTREME :D
 

mentes

Banned
kręcą jak mogą byle by tylko zbić $$$$
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
allegro.pl napisał:
Uwaga, do administratorów allegro! Oferowana usługa polega tylko i wyłącznie na poprawie chłodzenia konsoli w celu zmniejszenia jej awaryjności. Uprzejmie informujemy, że nie dokonujemy żadnych modyfikacji umożliwiających uruchamianie nielegalnych kopi gier lub w jakikolwiek sposób naruszających prawa autorskie.
Hehe.
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Ogolnie to dobre wiadome bylo ze i tak beda przerabiac i tak i nikt tego nie wyeliminuje do konca
 

termbest3

Użytkownik
Użytkownik
No dokladnie... nie wiem w ogole po cotemat
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
No dokladnie... nie wiem w ogole po cotemat
To dział "luzne rozmowy o konsoli". Poprostu wklejilem zeby pokazac co polak nie wymysli .
 

mentes

Banned
zapewne wiele ofert będzie się pojawiać nadal na allegro ale pod zmienionymi nazwami,a wszystko załatwi się telefonicznie.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
i znowu jest dowód na to że Polak potrafi. Hehehe gratuluję pomysłu :)
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
no i czar z allegro prysł. Ludzie wpisuje naprawa/flash i w aukcji napisane (Jezeli zepsul ci sie naped i kupiles nowy wgrywany jest flash aby naped dzialal z konsola). Ale kazdy wie o co chodzi .
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dobre tylko w nazwie aukcji powinno zniknąć słowo flash:)
A tak każdy i tak wie co to iXtreme:D
 

Juras

Świeżak
Świeżak
Witam!
To jest mój 1 post na tym forum i chciałbym się przywitać.
Otóż mam pytanie: jak sobie sprawie XBOXA 360 Jasper powiedzmy 60 gb. To da się go przerobić tym ixtreme. Kiedyś patrzyłem to na allegro pełno było firm które takie usługi oferowały ,ale teraz nie widzę żadnej. Chodzi mi głównie o Warszawę. Z góry dzięki za odpowiedź.
 

fake45

Banned
Użytkownik
A słyszałeś o takiej akcji Nie przerabiam nie kradnę? Allegro zostało jej partnerem i nie będzie aukcjii Flashów.... Usuneli wszystkie aukcje w 3 dni..
A jeżeli chcesz przerobić to dogadaj się z kimś na forum...
 

Juras

Świeżak
Świeżak
No nie słyszałem. Myślałem ,że te Jaspery są jakies magiczne i nie da rady ich przerobić;) Czyli da radę??
 

Boberkowy

Użytkownik
Użytkownik
Da radę, tylko musisz znaleźć osobę, która Ci przerobi ;)
 

mentes

Banned
No nie słyszałem. Myślałem ,że te Jaspery są jakies magiczne i nie da rady ich przerobić;) Czyli da radę??
każdą wersje konsoli da się przerobić,a dokładnie napęd.
 

Do góry Bottom