Wiatrak

Payix003

Świeżak
Świeżak
Witam forumowiczów. 3 dni temu kupiłem używaną konsolę xbox 360 slim (rok produkcji 2011, a gość kupił w 2012). Gdy włączę jakąkolwiek grę i będę ciupał przez ok. 2-3h, to konsola robi się bardzo ciepła, lecz nie gorąca do tego stanu, że można robić jajka, ale wciąż bardzo ciepła. Nie mogłem zauważyć tego wentylatora, ale gdy poświeciłem latarką, to wcale nie działa. Sprawdzałem: -przy włączaniu konsoli, -po godzinie grania, -po 3 godzinach grania. Ile może kosztować naprawa takiego czegoś? Czy może jest to normalne? Nie wiem co zrobić, czy odsyłać gościowi konsole (z bólem serca będę musiał bulić za wysyłkę i pozbywać się wyczekiwanego towaru :(), czy po prostu napisać, że jest zepsuta (jestem rozczarowany, bo napisał, że w 100% sprawna) i ma pokryć koszty naprawy? Czy może ten wentylator jest ustawiony po prostu, aby był wyłączony?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

exmorf

Użytkownik
Użytkownik
Wentylator musi się kręcić cały czas, prawdopodobnie jest spalony albo wcale nie podpięty (jak była robiona jakaś przeróbka RGH/LT+ to całkiem możliwe ,że ktoś zapomniał). Oddaj konsole albo napisz gościowi od którego kupiłeś jak wygląda sprawa bo ubijesz konsole.
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
bardzo dziwne, ty się ciesz że jeszcze konsola się nie ugotowała.
Spróbuj rozebrać i zobaczyć co się dzieje
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
konsola sie nie ugotuje bo jezeli dostanie zbyt wysokiej temperatury to sie poprostu wylaczy tak jak PC, ja bym nic nie grzebal w konsoli tylko odeslal sprzedawcy jako ze nie jest zgodna z opisem
 

Do góry Bottom