Wideo porównujące grafikę Śródziemie: Cień Mordoru na trzech różnych platformach

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Dziewięć pierścieni dla ludzi, siedem dla krasnoludów, trzy dla elfich władców. Kolejne trzy, ale tym razem platformy i ich porównanie graficzne. Pojawił się materiał wideo, który dość szczegółowo zestawia grafikę w Śródziemie: Cień Mordoru na poszczególnych platformach. PlayStation 4, Xbox One, a może PC? Która z nich będzie tą jedyną?
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ciężko znaleźć jakieś większe różnice. Na pewno można je dostrzec w cieniowaniu oraz samej gammie, ale tekstury na wszystkich trzech platformach są tej samej jakości. Przy Battlefield 4 można było zaobserwować różnice w jasnościach na poszczególnych platformach. PlayStation 4 stara się zachować bardziej naturalną gammę, natomiast Xbox One nieco ją podkręca, co czasami daje dobry efekt. Niestety nie zawsze. Niektóre elementy wyglądają lepiej na PlayStation 4, a inne na Xbox One. Ciekawa sprawa jest tutaj z PC, gdyż Śródziemie: Cień Mordoru wydane na komputery stacjonarne, nie wydaje się niczym różnić od swego konsolowego rodzeństwa.


Źródło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na moje oko wersje xo i ps4 niczym się nie różnią natomiast wersja PC odstaje jakością
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
PS4, a XO różnice małe.
Natomiast przy PC już widać różnicę. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między PC, a konsolami to nie wiem..

PC wygrywa bez kłopotu.
 

diablo500

Banned
Użytkownik
PS4, a XO różnice małe.
Natomiast przy PC już widać różnicę. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między PC, a konsolami to nie wiem..

PC wygrywa bez kłopotu.
Wskaż mi przynajmniej parę różnic bo jakoś nie widzę ŻADNEJ przewagi PC..
ps. gamma to nie różnica grafiki
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Ja też nie widzę żadnej różnicy...
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
na moje oko na wszystkich platformach gra wygląda tak samo.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W zadzie to różnic prawie nie widać może gdyby na PC było 60fps a nie zablokowane 30... Ogólnie to od 2.30 wydaje mi się że jest różnica w ilości detali podłoża na PC względem konsol.

Ta gra jest po prostu zrobiona pod XO i nie widać różnic na reszcie platform.
 

Samurai

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdzie wersja na X360 i PS3...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Nie ma i nie będzie :) - skąd te domysły? :D Chyba, że tak ironicznie napisałeś :D

diablo500
Nic nie muszę Ci wskazywać :). Ja widzę różnicę. "Każdy widzi świat inaczej" - pozostańmy przy tym :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja zauważyłem błąd w opisie pisze pc obraz z xbox one. Dlatego może tomsi widział różnicę nikt o tym nie pisal hehe
 

jeziorekk

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Różnice ? Choćby nawet to tak subtelne iż nie wpływające w żadnym stopniu na rozgrywkę .
 

diablo500

Banned
Użytkownik
Tomsi ma różowe okulary ;)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@UP
Nie ma i nie będzie :)
będzie będzie
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Aaa no sry teraz zauważyłem :D Hm a ostatnio jak oglądałem na gry online było tylko PC, PS4,XO..


18 listopada 2014 ( światowa data premiery )

21 listopada 2014 ( data wydania w Polsce )

21 listopada 2014 ( Europejska premiera PAL )

18 listopada 2014 ( premiera w USA NTSC )




Tomsi ma różowe okulary ;)
No mam :) zazdrościsz ? :D
 
ja nie rozumiem jednego... po cholere oni tak tą grafike sprawdzają. jedna konsola jest w tym lepsza, druga w tym, po chuu drążyć temat milion razy ?
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja nie rozumiem jednego... po cholere oni tak tą grafike sprawdzają. jedna konsola jest w tym lepsza, druga w tym, po chuu drążyć temat milion razy ?
Głównie żeby fanboye mieli pożywkę :)
Tak jak Ci zapatrzeni w PS4... z braku lepszych argumentów (gry, usługi) ciągle mówią o rozdzielczości :)

Nie widze różnicy w tej grze na poszczególnych platformach.
 

Do góry Bottom