Widzielście nowe screeny z Wiedzmina 2?

#1
Zwiedzając internet natrafiłem na taki oto temat z nowymi screenami z Wiedźmina 2
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.


Musicie przyznać że siura urywa.W porównaniu do DA2 graficznie Wiedźmin niszczy.Pewnie na konsolową wersje troche poczekamy ale już możemy ogłosić kolejny sukces polskiej gry.
 


Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#7
Dobrze powiedziane. :D
Urywa nie tylko graczom z wrażenia, ale również BioWare z zazdrości.
Dokładnie :) Bioware kojarzy mi się zawsze z rpgowym gigantem którego stać na wszystko - widać to chociażby po świetnym silniku graficznym z Mass Effecta 2 - czemu więc nie zastosowali go w Dragon Age? W porównaniu do silnika Red Engine to ten z Dragon Age wygląda jak silnik stosowany w grach na PS 2 :p
 


MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
#12
O boże, jakie piękne screeny :O Jak dobrze że zakupiłem nowego PCta, nic tylko zamówić pre ordera i grać w wiedźmina w dniu premiery ! : D <3 ta gra będzie megaa!
 


mad_d2

Użytkownik
Użytkownik
#15
dla mnie wyglada świetnie, polacy robią coraz lepsze gry ( sniper, bulletstorm, wiedzmin) bedzie o nas głośno w swiecie elektronicznej rozrywki :) Ten wiedzmin wogóle wyjdzie na xboxa ?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
#17
Screeny ładne ale nie ma szans żeby odniosła większy sukces od Dragon Age 2(a juz o ME nie ma co mówić), jakby BioWare tworzyło Widzmina a Dragon Age CDP Red to by było odwrotnie.
 


Do góry