Więcej info Need for Speed The Run

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A mi sie to nie podoba zbytnio :)
Jezeli wykorzystaja Frosbite 2 to na pewno beda chcieli wykorzystac mozliwosci niszczenia otoczenia, a to pozwala mi przewidziec ze grac sie bedzie podobnie jak w Split/Second.
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W końcu dawny NFS powraca, czekam na dobry tuning wizualny i oczywiście dobre miasteczko :)

Pozdrawiam.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Silnik z gry FPS do wyścigówki... nie wyobrażam sobie tego, muszę zobaczyć jakiś gameplay żeby ocenić co z tego wyjdzie.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
A mi sie to nie podoba zbytnio :)
Jezeli wykorzystaja Frosbite 2 to na pewno beda chcieli wykorzystac mozliwosci niszczenia otoczenia, a to pozwala mi przewidziec ze grac sie bedzie podobnie jak w Split/Second.
Niekoniecznie, Medal of honor też jest na Frostbite, a zniszczeń tam co kot napłakał :p
Poza tym zniszczenia mogą być jak w Most Wanted wykorzystywane przy ucieczkach :)
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Kierować Wam przyjdzie różnymi samochodami, w większości pędzącymi po 250 kilometrów na godzinę.
Po tym zdaniu można się domyślać, że tuning może być ograniczony.
 

Lukos

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnia część w jaką grałem to "bon na samochód" (Carbon) - myślę, że teraz się to zmieni :)
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
No zobaczymy. Nowy NFS na Frostbite 2? Brzmi ciekawie :D
no, na pc będzie rzeźnia.
 

seazonpl

Użytkownik
Użytkownik
Wreszcie uliczne wyścigi, już myślałem, że NFS nie odzyska dawnego klimaciku. Zastanawia mnie jak to będzie na konsolach śmigać bo do FrostBite 2 wiadomo, potrzeba potwora, a xbox wielkim potworem nie jest :p. Cóż poczekamy, zobaczymy.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
niech wkoncu wroca do korzeni :) stary, dobry NFS <marzy>
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Oj, ja także mam ochotę na NFS z fabułą, klimatem nie do końca legalnych wyścigów, tuningem i lansownaiem sie po bezludnym mieście odpicowanym BMW :)
 

meelman

Użytkownik
Użytkownik
Hmm niby wszystko cacy na pierwszy rzut oka.. teraz po oglądnięciu kilkakrotnie filmiku z nfs mam pewne obawy.. Myślałem, że będzie to coś bardziej w stylu NFS U1 lub U2 ale na filmiku widać jakieś spadające skały, wybuchy itd... Być może to tylko elementy, które mają trzymać akcje w napięciu, byle by tylko nie zrobili z tego gry pokroju moto storm...
 

szem0

Banned
Użytkownik
w końcu się doczekam
remake'u najlepszych NFS U1 i U2 oraz MW
już się nie mogę doczekać :D
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurde, jak widać nie tylko frostbite 2 zobaczymy w bf! Suuper!
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom