Wiedźmin 2 - 10 minut gameplay'u

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fragmentów z rozgrywki z Wieśka nigdy za wiele. Pojawił się kolejny, 10-minutowy. Co na nim? Zobaczcie!


Wiele z tego, co można obejrzeć powyżej, prezentował nam już wcześniej Tomek Gop. Mimo to nie zabrakło miejsca na całkiem nowe sceny oraz nieco inne ujęcia tych już znanych. Bardzo fajnie prezentują się „wykończeniówki” oraz szybkie menu – żywcem wyjęte z Prototype, ale jakże wygodne! Jak wam podoba się Geralt na powyższym wideo?


Źródło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Filmik fajny ale dlaczego "Wieśka" przecież to Gerald a nie wiesiek .
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wiedźmin zdrobniale = Wiesiek ;)

No gameplay miazga - nie mogę się doczekać dnia kiedy zapowiedzą na X'a ;)
 

Coud95

Użytkownik
Użytkownik
Mi także się bardzo podoba Wiesiek :p
Ciekawe czy tak będzie wyglądał na konsolach
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
No gameplay naprawde dobry,napewno narobi smaki:p Ja już bym pograł:D
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Oj! Ciekawie się zapowiada ;P
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Filmik fajny ale dlaczego "Wieśka" przecież to Gerald a nie wiesiek .
Jak już to GERALT ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
też jak zobaczyłem tą szybką zmianę broni to pierwsze skojarzenie: PROTOTYPE :D mam dylemat co do tej gry, bo w 1 nie grałem i raczej nie zagram, bo mam za słabego kompa (nawet na minimalne) i wtedy w dwójce nie zrozumiałbym do końca fabuły, H3X, nie musisz odpisywac :D
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Śliczna grafika, system walki jakoś mi niestety nie podchodzi :/ Mam nadzieję, że wyjdzie na X360, kupię na pewno. :)
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
W 1 zarąbiście się pocinało na kompie
A kiedy będzie zapowiedź na xklocka??
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Gra bardzo dobrze się prezentuje. Mam nadzieję, że nie będzie dużej obsówy premiery na konsole, względem PC.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gra bardzo dobrze się prezentuje. Mam nadzieję, że nie będzie dużej obsówy premiery na konsole, względem PC.
Będzie - premiera na PC w maju a na konsole podobno 2-3 miesiące później
 

szczygiell87

Użytkownik
Użytkownik
też jak zobaczyłem tą szybką zmianę broni to pierwsze skojarzenie: PROTOTYPE :D mam dylemat co do tej gry, bo w 1 nie grałem i raczej nie zagram, bo mam za słabego kompa (nawet na minimalne) i wtedy w dwójce nie zrozumiałbym do końca fabuły, H3X, nie musisz odpisywac :D
Jakiś czas temu czytałem, najprawdopodobniej na gamezille.pl, że w grze będzie komiks wprowadzający do gry (analogicznie jak ma to miejsce w Mass Effect 2 na PS3). Liczę, że rzeczywiście ten pomysł będzie zrealizowany.
 

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
Grafika wymiata najładniejszy jest las
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Fajne te lokacje, ale system walki bardziej mi slashera przypomina niż rpg :)
Wiesiek ładnie z kapcia wyjechał w 8:05 :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
1. Wydaje mi się tylko czy na początku w tych ruinach/mieście troszkę laguje?
2. Cut scenki zabijania - wielki plus bardzo mi się podobają.
3. Pierwsza akcja z przeciwnikami - Wiesiek jakoś dziwnie wyciąga tą broń.. Wygląda to jakby tylko od niej uchwyt wyciągał :D
4. Szkoda że to gameplay z PC :( bo ładnie wygląda, ciekawe czy na X360 też tak będzie.
5. Zdecydowanie więcej obrażeń wizualnych powinno być. Więcej brutalności odcięta ręka, głowa. Przecież wiedźmin to nie saga dla dzieci.
6. Mini gierka: - Siłowanie się na rękę nawet fajna ciekawe jak to na Xboxie będzie. - Walka hmm jakaś taka troszkę dziwna.
7. Jeszcze raz wizualnie świat bardzo ładnie wygląda i nocą tak samo wspaniale.
 

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
Czy mi się wydaje czy gameplay był robiony na xboxie, bo podczas walki na pięści jak jest quick time event to wyświetlają się przyciski xboxowe

EDIT:

Mój błąd potem zobaczyłem, że steruje myszką :)
 

300voolt

Banned
dzień dobry
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom