Wiedźmin 2 na konsole - oficjalnie!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Jakos mnie to nie zaskoczylo, na ostanim filmiku widac bylo "kliknij RB" itp. Wiedzialem ze predzej czy pozniej zapowiedza tez na konsole.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
kurcze chętnie bym najpierw zagrał w 1 ale mój komp tego nie uciągnie :( nawet na minimum
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
mój uciągnął, nawet na nie minimalnychxD, a co do newsa to bardzo się z tego cieszę:)
 

SebooL12 PL

Banned
Na 80% byłem jednak pewny, że na x-a nie wyjdzie, a tu takie miłe zaskoczenie :D
Ale martwi mnie jedno info:
W dalszych etapach wydawniczych zaszczyci swoją obecnością na konsolach Xbox 360,
Ciekawe ile te etapy będą trwać? Żeby nie byo jak z gta iv na pc ;/
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Rozbawiają mnie chłopaki z CD Project, zwiastuny robią po angielsku, postacie ruszają ustami tak jakby mówili po angielsku, a tego raczej nie dopasujesz do polskiego w niektórych momentach postać będzie ruszała jeszcze ustami kiedy już nie mówi. Wiadomo że CD Project wychyla się po większe grono odbiorców takich jak UK, USA etc. bo raczej w Polsce nie wiele osób kupi w porównaniu do innych krajów, większość spiraci. A grę kupię na pewno, i cieszy mnie to że Xbox 360 dostanie Witchera jako pierwszy na samym końcu PS3. :)
 

Respev

Użytkownik
Użytkownik
Jak gre robią Polacy to chyba jasne że wyjdzie po polsku..
Two Worlds było tylko w angielskiej wersji językowej, a robili je Polacy. Ta sama sytuacja jest z CoJ 1 (dwójka doczekała się polonizacji).
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
świetne info, jedynka była wciągająca, w dwójkę trzeba będzie zagrać ale na x360!
 

matiw95

Użytkownik
Użytkownik
Two Worlds było tylko w angielskiej wersji językowej, a robili je Polacy. Ta sama sytuacja jest z CoJ 1 (dwójka doczekała się polonizacji).
Hmm...no chyba musieli ją wydać też w innym języku a nie tylko w naszym Ojczystym...Możliwe że The Two Words robili polacy ale mogli się sprzedać dla Kasy...z wiedźminem tak nie będzie...
a jak też go sprzedają Innym krajom to k... zwątpie w Polskich twórców gier...
 

Czech

Banned
Użytkownik
jedynka też została zapowiedziana na konsole i nic z tego nie wyszło, firma co miała ją przerobić na konsole splajtowała, IMO w Wiedźmina lepiej się gra na PC
 

cesarz69

Banned
kurde wlasnie tego typu gry najabrdziej lubie mam nadzieje ze wyjdzie wiedzmin na konsole bo z 1 byla straszna lipa...
 

jolziomxd

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie, wyjdzie, jeżeli nie wyjdzie to zbankrutują ;) a wiadomo ze hajs sie musi zgadzac. pewnie wyjdzie pare dni pozniej max pare tyg.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom