HOT! Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xbox One! Znamy nowe gry w usłudze wstecznej kompatybilności

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeszcze sie nie spotkałem żebyś nie narzekała i powiedziała o super fajne gry za frajer :),wiec akurat tobie sie nie da dogodzić bo simsow nie ma na konsole to problem .
No to jesteś w błędzie, bo nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :) Napisałam, że same śmieci poza Wieśkiem, więc patrz coś się znalazło. To co jest fajne to się kupiło osobiście i tyle w temacie. A w simy to może i Ty byś grał. To gra dla dzieci, a nie dorosłych ludzi.

@qbot1 sprawdź w banku (jak masz dostęp online) czy masz włączone płatności internetowe na karcie (u mnie to się zwie usługa 3D-Secure) jeżeli masz włączone to zmień na karcie limit z 0zł na jakiś konkretny np. 50 i powinno przejść. Póki tego nie zrobiłam to karta również moja nie działała ;)
 

Jomus

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam, muszę podawać "opcje płatności"? nie można pobrac bez dodania karty? Pomocy
 

CzarnyZkultury

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
da się przenieśc save z xbox 360 na xbox one? mam 3/4 Wiedźmina 2 przegranego na 360 i chciałbym skończyć na xbox one ;)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom