Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Pokaz z jesienniej konferencji CD Projektu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Pokaz z jesienniej konferencji CD Projektu / CD-Action online
Świerzy(no może nie taki świerzy :)) hit o Wiedźminie 2, jest też dokładna potwierdzona data premiery 17 Maj 2011 CZEKAMY!
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
gościu to już wiadome było od dwóch tygodni, a Wiedźmin nie ma jak na razie nic wspólnego z konsolą XBOX 360
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Że nie ma nic wspólnego się nie zgodze, jak narazie jest duża szansa że wiedźmin wyjdzie na xboxa. Były pogłoski że premiera będzie w tym samym czasie ale zostały szybko zdementowane
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Superancko mam nadzieję że będzie równie kozacka co jedyneczka :)

Ekhemm chyba świeży ^^


CDProjekt zapowiedział że na konsolę będzie Wiesiek :) Więc się nie martwcie i nie napinajcie :) Oczywiście będziemy musieli trochę poczekać po premierze na PieCe
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem na PC, 2 kopie za 500zł i nie żałuje :p teraz tylko wydać 3tys na lepszego kompa :D
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
CDProjekt zapowiedział że na konsolę będzie Wiesiek :) Więc się nie martwcie i nie napinajcie :) Oczywiście będziemy musieli trochę poczekać po premierze na PieCe
Skąd info, może link masz? :D

Ja tam wole na PieCyku zagrać skoro i tak padzika obsługuje :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Ja na żywo oglądałem przez neta :D
 

mihcal5

Banned
to jest wiadome już ponad 2 tygodnie bo oglądałem jakąś powtórkę na hyperze jakiś 1 miech temu.
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
to jest wiadome już ponad 2 tygodnie bo oglądałem jakąś powtórkę na hyperze jakiś 1 miech temu.
A może ktoś tego newsa nie wiedział?
 

elosiema

Banned
A może ktoś tego newsa nie wiedział?
Być to będzie,Michał Kiciński na pewnym forum powiedział że wersja konsolowa wyjdzie ale parę miesięcy co pctowej.
 

mihcal5

Banned
no to może nie widział a le dział jest AKTUALNOŚCI a to dla mnie nie jest aktualność i pisze o tym, nic po za tym ... Nie będę się kłócić o bzdury.
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam to gdzieś, gdzie to wyjdzie :D I tak będę grał w to na PC. RPG lepiej mi się gra na kompie, niż na konsoli.
Dalej! Nie mogę się już doczekać! 1 część wygrana, cała saga przeczytana.
Jeszcze kilka miesięcy... :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom