Wiedźmin 3: Dziki Gon za 65 zł. Promocja na Xbox Live przepełniona mocnymi tytułami w dobrych cenach

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft pozytywnie zaskoczył prezentując najnowszą promocję na Xbox Live. Amerykanie przecenili serię ciekawych produkcji, wśród których łatwo można wyróżnić Wiedźmina, Battlefield 1, XCOM 2, czy też Star Wars: Battlefront.

Jeśli nie macie większych planów na najbliższy weekend, to Microsoft może rozwiązać Wasz problem. Amerykanie przecenili kilka naprawdę dobrych gier na Xboksa One i Xboksa 360. Gracze mogą nabyć w świetnej cenie między innymi wspomnianego Wiedźmina lub dodatkowe historie Geralta. Poznajcie wszystkie szczegóły.


Xbox One
  • The Witcher 3 GOTY - 80 zł
  • GHOST RECON WILDLANDS GOLD - 229,50 zł
  • NBA 2K18 450,000 VC - 337,09 zł
  • NBA 2K18 200,000 VC - 188,99 zł
  • NBA 2K18 75,000 VC - 75,59 zł
  • XCOM 2 - 95,60 zł
  • Farming Simulator 17 – Premium Edition - 99 zł
  • Yooka Laylee - 112,49 zł
  • Anima Gate of Memories - 35 zł
  • Battlefield™ 1 Premium - 90 zł
  • Battlefield™ 1 Revolution - 124,50 zł
  • BATTLESHIP - 26 zł
  • Cyber Complex - 26,24 zł
  • F1™ 2017 - 202,29 zł
  • Farming Simulator 17 - 80 zł
  • Farming Simulator 17 – DLC (Kuhn) - 43,54 zł
  • Farming Simulator 17 – Season Pass - 100,49 zł
  • GHOST RECON WILDLANDS - 140 zł
  • GHOST RECON WILDLANDS DELUXE - 165 zł
  • GHOST RECON WILDLANDS Medium Credits Pack – 3840 - 67,19 zł
  • Madden 18 - 193,62 zł
  • Madden 18 GOAT Squads Edition - 247,22 zł
  • McDroid - 7,75 zł
  • NBA 2K17 200,000 VC - 139,99 zł
  • NBA 2K17 450,000 VC - 179,99 zł
  • NBA 2K17 75,000 VC - 55,99 zł
  • NBA LIVE 18 - 144,50 zł
  • Neuro Voider - 38,49 zł
  • NHL 18 - 193,62 zł
  • NHL 18 Deluxe - 247,22 zł
  • NHL 18 Super Deluxe - 280,72 zł
  • RISK WORLD DOMINATION - 59,99 zł
  • The Witcher 3 - 65 zł
  • The Witcher 3 Blood and Wine - 40 zł
  • The Witcher 3 Expansion Pass - 50 zł
  • The Witcher 3 Hearts of Stone - 20 zł
  • Unepic - 17,50 zł
  • STAR WARS™ Battlefront™ Ultimate Edition - 23,70 zł
  • SWBF Season Pass - za darmo
  • The Long Dark - 142,19 zł
  • Fortnite Founders Pack 1 - 77,99 zł
  • Fortnite Founders Pack 2 - 119,99 zł
  • Fortnite Founders Pack 3 - 179,99 zł
  • Fortnite Founders Pack 4 - 299,99 zł
  • Fallout 4 - 87,09 zł
  • Fallout 4 Automatron - 30,14 zł
  • Fallout 4 Contraptions Workshop - 15,27 zł
  • Fallout 4 Far Harbor - 77,04 zł
  • Fallout 4 GOTY - 194,29 zł
  • Fallout 4 Nuka-World - 60,29 zł
  • Fallout 4 Season Pass - 137,99 zł
  • Fallout 4 Vault-Tec Workshop - 15,27 zł
  • Fallout 4 Wasteland Workshop - 15,27 zł
Xbox 360
  • Red Dead Redemption - 32,67 zł
  • GTA IV - 39,99 zł
  • Bully Scholarship Edition - 29,99 zł
  • Grand Theft Auto IV: The Lost & Damned - 21 zł
  • Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony - 27,99 zł
  • Grand Theft Auto: San Andreas - 29,50 zł
  • Midnight Club LA: Complete - 29,99 zł
  • Max Payne 3 - 39,50 zł
  • Red Dead Redemption Undead Nightmare Pack - 17,49 zł
  • The Witcher 2 (UK) - 14,85 zł

 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
  • The Witcher 3 GOTY - 80 zł = podstawka + wszystkie dodatki?
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
The Witcher 3 GOTY - 80 zł = podstawka + wszystkie dodatki?
tak jest :)
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
cholera a ja za niego dałem 200 zł (najpierw podstawka w promocji za 100, a później oba dodatki za 100 z myślą że teraz to na pewno pogram...) a i tak nie zdążyłem na xboxie ograć z powodu braku czasu :p trzeba było czekać :D ;)
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cholera.. Kupiłem konsole za 1300 a warta jest 500...

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cholera.. Kupiłem konsole za 1300 a warta jest 500...

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
taaa ale przynajmniej na niej grasz, ja też - a wiedźmina i tak nie ograłem calego, leży na dysku i czeka - a skoro i tak w niego nie gram to mogłem poczekać i mieć go za 80 a nie 200 :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
taaa ale przynajmniej na niej grasz, ja też - a wiedźmina i tak nie ograłem calego, leży na dysku i czeka - a skoro i tak w niego nie gram to mogłem poczekać i mieć go za 80 a nie 200 :p
Akurat Wiedźmin 3 jest taką grą przy, której nie powinno się żałować ani złotówki, że się wydało ;) Ja kupiłam podstawkę i dodatki w dzień premiery i uważam, że to jedyna gra z nielicznych, które warte były swojej ceny. Co do promocji to mogę się tylko cieszyć, że ktoś jeszcze nie kupił Wiedźmina i ma okazję kupić go w bardzo super cenie i nie zazdroszczę tego :)
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Akurat Wiedźmin 3 jest taką grą przy, której nie powinno się żałować ani złotówki, że się wydało ;) Ja kupiłam podstawkę i dodatki w dzień premiery i uważam, że to jedyna gra z nielicznych, które warte były swojej ceny. Co do promocji to mogę się tylko cieszyć, że ktoś jeszcze nie kupił Wiedźmina i ma okazję kupić go w bardzo super cenie i nie zazdroszczę tego :)
A gra zapewnia wiele godzin dobrej zabawy!
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Akurat Wiedźmin 3 jest taką grą przy, której nie powinno się żałować ani złotówki, że się wydało ;) Ja kupiłam podstawkę i dodatki w dzień premiery i uważam, że to jedyna gra z nielicznych, które warte były swojej ceny. Co do promocji to mogę się tylko cieszyć, że ktoś jeszcze nie kupił Wiedźmina i ma okazję kupić go w bardzo super cenie i nie zazdroszczę tego :)
Noo, ja kupiłem premierówkę na PC kiedy nie miałem jeszcze One'a :p :) tam ją przeszedłem całą, na niskich detalach na laptopie, ale cholera warto było ;) na xboxie miałem zamiar zrobić powtorkę, jak doszły dodatki to jeszcze lepiej bo z dodatkami, ale jakoś mi to nie wychodzi :(
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Piszcie co chcecie ale wieśman to nie mój klimat. Pomimo tego że uważam tą grę/serię za bardzo udaną jeszcze raz nie mój klimat ;)
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Piszcie co chcecie ale wieśman to nie mój klimat. Pomimo tego że uważam tą grę/serię za bardzo udaną jeszcze raz nie mój klimat ;)

piszemy co chcemy - wiec napiszę że to tylko Twoja strata :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Może tak może nie. I tak nie mam miejsca na dysku na to co mam na koncie kupione czy przypięte. Dopiero jak zakupie dysk to zastanowię się co dalej... ;)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kurczę Wiesiek kusi mocno bully tez dobra cena
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Bully jest po tyle już od dawna w dwg. Kiedyś był trochę tańszy bo potrafiły zejść 75%.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sam zakupiłem Bully i możliwe że w najbliższym czasie również Wieśka. Co do Bully niby stare, ale jak wiemy gry od Rockstar Games zawsze były dobre.
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto brać Fallouta 4 GOTY w takiej cenie? Czy raczej można znaleźć gdzieś taniej?
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Warto brać Fallouta 4 GOTY w takiej cenie? Czy raczej można znaleźć gdzieś taniej?

Kompletnie nie warto! W każdym sklepie z grami kupisz taniej (w normalnej cenie) wersję F4 GOTY. Normalna cena w sklepie za pudełko to 158-170. Jeżeli chodzi o Fallout 4 to M$ pojeb...ło z tymi cenami.
 

miller11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam golda a jak chce kupić dodatki do wiedźmina tu wyskakuje mi cena 99zł. Ktoś wie dlaczego ?
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam golda a jak chce kupić dodatki do wiedźmina tu wyskakuje mi cena 99zł. Ktoś wie dlaczego ?
Masz jakiegoś triala, czy normalny gold? Próbowałeś kliknąć 'kup'? Przed potwierdzeniem sie nie zmienia?
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już się od tego premium B1 nie wywinę. Palić rozwalać grabić mordować, niszczyć zabijać niewolić i ciąć :)
 

Do góry Bottom