Wiele osób jedna gra jak to zrobić ??Xbox ONE

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Tupac9424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam kilka gier w wersji cyfrowej na xbox one i chce się podzielić nimi z szwagrem i teraz pytanie bo mój poprzedni post został usunięty jak to zrobić ??
Dostałem poszlakę że jedna osoba ustawia konto domowe a druga gra z tym kontem w tel ...
ale o co chodzi nie rozumiem bo nigdy się w to nie bawiłem ja myślałem że polityka microsoft pozwala na dodanie do znajomych np szwagra i jaki i on i ja możemy w swoje gry grać oczywiście w wersji cyfrowej
Jeśli się nie da albo trzeba kombinować to proszę odesłać mnie do linku albo jak możecie się zlitować to dać tutorial bo ja jestem zielony w tych sprawach

masakra bo czytałem że microsoft daje taką opcje 10 osób i wspólne granie i nie chodzi mi o to że ktoś może grać a druga osoba nie
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Normalnie ustaw je u siebie jako domowe a szwagrowi daj login i pass do logowania, prościej się nie da wytłumaczyć.
http://support.xbox.com/pl-PL/games/game-setup/my-home-xbox
http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/xbox-live/xbox-live-gold-sharing-features
Wszystko jest na stronach pomocy MS kwestia tego poszukać...
Na forum tez to było już naście razy wałkowane.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja bym u Szwagra ustawił domowe, usunął profil, a u siebie grał zalogowany w tle.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na prawdę nie umiesz na forum użyć wyszukiwarki? Co chwilę ten temat się pojawia...

Jak się chcesz podzielić obecnymi grami to robisz tak: Dajesz swoje dane do logowania szwagrowi i on loguje Twoje konto na jego konsoli, ustawia domową konsolę na tym Twoim koncie. Ty bierzesz dane logowania Twojego szwagra, logujesz sie na jego konto i ustawiasz na nim domową konsolę. Powinno wszystko wam działać. Każdy będzie grał na swoim profilu normalnie.

MS nie daje żadnym 10 osobom, ile to byś chciał cebulić na jednej licencji gry? Bez przesady. Maksymalnie dwie osoby mogą grać w tym samym czasie, jak się zaloguje 3 osoba to kogoś z was wywali i po ptokach.
 

Tupac9424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i tak nie rozumiem ja mam swoje konto u siebie i ja nie chce mu dawać dostępu do mojego konta bo jeszcze mi coś nakombinuje
i będzie lipa mi chodzi o to że dodaje go do siebie jak na gg np szwagier i co chcesz mu udostępnić i zaznaczam mój folder z grami
i on je widzi bo mnie też dodał do kontaktu
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
i tak nie rozumiem ja mam swoje konto u siebie i ja nie chce mu dawać dostępu do mojego konta bo jeszcze mi coś nakombinuje
i będzie lipa mi chodzi o to że dodaje go do siebie jak na gg np szwagier i co chcesz mu udostępnić i zaznaczam mój folder z grami
i on je widzi bo mnie też dodał do kontaktu
Nie ma innej opcji. Musi dostać Twoje konto jak chcesz się grami podzielić. Jak u Ciebie strasznie widać przesiadkę z kompa na konsolę :D
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
i co chcesz mu udostępnić i zaznaczam mój folder z grami
i on je widzi bo mnie też dodał do kontaktu
Nie ma takiej opcji zapomnij. Albo robisz tak jak piszemy albo nic mu nie udostępnisz.
 

Tupac9424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no masakra dlatego proszę o wyrozumiałość miałem ps3 ale tam w nic się nie bawiłem tylko grałem ...3.55

a tu gry drogie więc pomyślałem że najlepiej składka ...
widziałem linki do strony microsoftu raczej sobie poradzę ale lipa i dużo zamieszania konto domowe nie domowe i jakieś logowania
chciałem tylko dodać go do znajomych jak na fejsdupie i jak już go zaprosiłem a on mnie i wyraziliśmy na to zgodą to on przegląda moją zawartość ja jego bez uprawnien do niczego tylko do grania i tyle
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Niestety tak to nie działa, na tym nie przypiracisz. Dzielenie licencji na dwóch poprzez konto domowe i logowanie w tle albo wcale.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli chcesz to wgrywam do xboxa cfw za 200 zł i wtedy gry ściągasz z internetu na dysk i niczym się nie przejmujesz jak na ps3. Gdybyś był zainteresowany wyślij pw, dam Ci adres, wyślesz konsole i 200 zł, a ja odeśle w ciągu 3 dni, za ten czas zaopatrzysz sie w gry. Pozdrawiam thiefserwis.
 
Ostatnia edycja:

Tupac9424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no ja nie chce nic piracić tylko się podzielić jak jest tylko taka opcja to niech tak będzie szkoda bo gra cyfrowa to lipa i chyba będę kupować płyty bo mu pożycze i bez zabawy w jakieś konta
ale mam jeszcze jedno pytanie jak ja mu dodam moje konto ale nie jako domowe tylko dodatkowe to będzie on miał pełne uprawnienia i robił co chciał bo ja mam konto bankowe przypisane itd i właśnie mi to bardzo nie odpowiada bo będzie mógł kupić jakąś grę bez mojej wiedzy czy zgody
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
 
R

rowerser

Guest
Zero kropek, wielkich liter....najpierw edukacja, później granie.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
liter....najpierw
da fak i kto to mówi:D
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
i tak nie rozumiem ja mam swoje konto u siebie i ja nie chce mu dawać dostępu do mojego konta bo jeszcze mi coś nakombinuje
i będzie lipa mi chodzi o to że dodaje go do siebie jak na gg np szwagier i co chcesz mu udostępnić i zaznaczam mój folder z grami
i on je widzi bo mnie też dodał do kontaktu
Chłopie, czego nie rozumiesz. Jedziesz do szwagra, logujesz się swoim profilem, ustawiasz konto domowe na tym profilu, kasujesz swój profil. Od tego momentu Szwagier ma dostęp do biblioteki Twoich gier i może je ściągać oraz grać, dostępu do konta nie ma bo je usunąłeś. Jak usunie domowa konsole ustawiona z Twojego profilu to straci dostęp i do gier. Jeżeli chcesz miec dostęp do jego gier, musicie zrobic na odwrót, on przyjedzie do Ciebie itd... Przy takim ustawieniu Ty aby zagrac logujesz sie na Swoje konto, jak ktoś chce zagrac na Twojej konsoli z innego profilu to Twój profil musi byc tez zalogowany w tle...
no masakra dlatego proszę o wyrozumiałość miałem ps3 ale tam w nic się nie bawiłem tylko grałem ...3.55

a tu gry drogie więc pomyślałem że najlepiej składka ...
widziałem linki do strony microsoftu raczej sobie poradzę ale lipa i dużo zamieszania konto domowe nie domowe i jakieś logowania
chciałem tylko dodać go do znajomych jak na fejsdupie i jak już go zaprosiłem a on mnie i wyraziliśmy na to zgodą to on przegląda moją zawartość ja jego bez uprawnien do niczego tylko do grania i tyle
Stać Cię na konsolę, to stac Cie na gry.
Jeśli chcesz to wgrywam do xboxa cfw za 200 zł i wtedy gry ściągasz z internetu na dysk i niczym się nie przejmujesz jak na ps3. Gdybyś był zainteresowany wyślij pw, dam Ci adres, wyślesz konsole i 200 zł, a ja odeśle w ciągu 3 dni, za ten czas zaopatrzysz sie w gry. Pozdrawiam thiefserwis.
:hilarious: Szyderca
 
R

rowerser

Guest
Liter...bo mnie jeszcze trzyma po wczoraj
 

Tupac9424

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ok dziękuję za odpowiedzi myślę że sobie poradzimy
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Liter...bo mnie jeszcze trzyma po wczoraj
Czytając SB to Ciebie trzyma codziennie :hilarious:
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom