Wielka plotka: S.T.A.L.K.E.R. 2 w rękach Bethesdy?!

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik


Uwaga – prawdziwa bomba! Według nieoficjalnych informacji, które pojawiły się w sieci, Bethesda – twórcy The Elder Scrolls i Fallouta 3 – przejęła prawa do S.T.A.L.K.E.R.-a 2, nad którym prace zostały zawieszone w grudniu z powodu zamknięcia studia GSC Game World.

Taką informację przekazał ukraiński bloger Sergiej Galyonkin – ten sam człowiek, który jako pierwszy donosił w grudniu o zamknięciu studia GSC Game World.

Powołując się na „zaufanego informatora” twierdzi on, że Bethesda zdobyła prawo do ukończenia i wydania S.T.A.L.K.E.R.-a 2. Galyonkin nie wie na razie, które studio firmy miałoby zająć się tym projektem (być może Obsidian Entertainment), ale pewne jest, że gra na pewno nie zostanie zrobiona przez żadną z ukraińskich ekip. Produkcja ma trafić na PC oraz konsole i będzie oparta na technologii Bethesdy.

Galyonkin podkreśla przy tym, że Siergiej Grigorovich – założyciel GSC Game Worldnie sprzedał twórcom Fallouta 3 praw do całej serii S.T.A.L.K.E.R., aczkolwiek firma będzie miała możliwość przejęcia marki w późniejszym terminie.

Niestety są to wciąż tylko niepotwierdzone – aczkolwiek wyglądające na wiarygodne – informacje. Pozostaje nam czekać na oficjalny komentarz przedstawicieli Bethesdy.

Via: Cdaction.pl
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak więc pograne...
 

kamikadze2012

Banned
Użytkownik
To źle ? Dobrze przecież skyrim dobri jest :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak, dobry, tylko dobry. Prawie każdy STALKER był EPICKI, a nie dobry. Teraz dostaniemy produkcję nastawioną na wielki zysk, a nie produkcję stworzoną przez pasjonatów.
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Tak, dobry, tylko dobry. Prawie każdy STALKER był EPICKI, a nie dobry. Teraz dostaniemy produkcję nastawioną na wielki zysk, a nie produkcję stworzoną przez pasjonatów.
O to się właśnie boję, marka Stalker wyrobiła sobie rzeszę oddanych fanów tym że była robiona z sercem. Może miała liczne bugi, bug trapy oraz glitche graficzne, ale każdy fan to olewał bo liczył się ten niepowtarzalny i ciężki klimat przygody.

Bethesda raczej z taką pasją nie tworzy gier...
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
moze byc kiepsko.
 

Niver

Użytkownik
Użytkownik
kiepsko to mało powiedziane... tuż to będzie katastrofa ;o
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Panowie wstrzymajmy poslady.
Lepszy taki stalker niz zaden. :)
Jezeli to prawda, to poczekajmy do premiery. Wtedy sie dowiemy czy wieszac psy(hm) czy nie.
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Może przyjmą kilku członków z byłego GSC do tworzenia, wtedy by były jakieś szansze na klimat a tak to niestety nie. Czemu ludzie z zachodu zabierają się za Stalkera? Przecież jest 99,9% szans, że go spieprzą.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
czy bethesda czy ktokolwiek inny... dla mnie jeden czort
siadałem do stalkera chyba ze 3x i za chiny mnie ta gra nie przekonała :(
 

spioszeq

Banned
Użytkownik
Wszystkie gry Bethesdy to klony jeśli chodzi o gameplay. Tylko morrowind miał jaki taki klimat i osobiście bardzo mi się podobał, może dlatego, że był pierwszy.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
czy bethesda czy ktokolwiek inny... dla mnie jeden czort
siadałem do stalkera chyba ze 3x i za chiny mnie ta gra nie przekonała :(
wiec tak naprawde nie wiem po co sie wypowiadasz.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystkie gry Bethesdy to klony jeśli chodzi o gameplay. Tylko morrowind miał jaki taki klimat i osobiście bardzo mi się podobał, może dlatego, że był pierwszy.
Klony czego?
Skyrim to klon? Ale czego ? Dragons Dogma?
Fallouty 3 i NV to klony?
Dishonored to klon?
Prey to klon?
And so on and so on...
Bede bronil Bethesdy bo to jedna Z jedynych firm ktora nie ma graczy w *****, nie informuja o DLC w dniu premiery, nie zamieszczaja "CDN..." w zakonczeniu, i nie wydaja ich juz na dysku z gra.
A ze zbugowane?
Taki MOLOCH jak Skyrim wymagalby z pol roku/rok dodatkowego szlifowania. To nie budka kebabowa pana wieska z rogu, tylko Studio Developerskie. Czas jest wszystkim, a te pol roku moze sie odbic dosyc bolesnie. Gdyby zrobili przesuniecie premiery, wtedy podnioslyby sie lamenty ze gra pewnie ma problemy, etc. Minelo pol roku i mamy juz w miare bardzo dobra produkcje, patche zrobily swoje.
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
wiec tak naprawde nie wiem po co sie wypowiadasz.
Chociażby dlatego, żeby stwierdzić:
czy bethesda czy ktokolwiek inny... dla mnie jeden czort
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bede bronil Bethesdy bo to jedna Z jedynych firm ktora nie ma graczy w *****, nie informuja o DLC w dniu premiery, nie zamieszczaja "CDN..." w zakonczeniu, i nie wydaja ich juz na dysku z gra.
Spokojnie. To tylko kwestia czasu. Nawet R* się złamał i zrobił Season Passa :)
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
Chociażby dlatego, żeby stwierdzić:
czy bethesda czy ktokolwiek inny... dla mnie jeden czort
nadal nie wiem po co to oznajmiasz skoro nie masz pojecia o grze wydanej przez GSC i nie byl bys w stanie ich porownac.
 

Do góry Bottom