wielki problem, pomoże mi ktoś? błagam

wojti1830

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
siema. mam problem mam xbox z ix1.6. ale jak wiadomo nie chodzą mi gry z wave 4 i więcej. nie działa mi active iso. nie działa mi jak spat****ę grę. zmarnowałem już 10 płytek, jak tak dalej pójdzie to splajtuję. pomoże mi ktoś rozwiązać ten problem? błagam Was!!!
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
-=KLIK=- pobierasz ten program ładujesz obraz iso klikasz konwertujesz na wave3 i nagrywasz w image burn przełącz sobie język z francuskiego na angielski lewy dolny róg okienka programu
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
-=KLIK=- pobierasz ten program ładujesz obraz iso klikasz konwertujesz na wave3 i nagrywasz w image burn przełącz sobie język z francuskiego na angielski lewy dolny róg okienka programu
Czytaj ze zrozumieniem. Patchowane gry mu nie działają. Na pewno masz ix 1.6?
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
mój błąd myślałem że te gwiazdki to jakieś bluzgi :D
 

wojti1830

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czytaj ze zrozumieniem. Patchowane gry mu nie działają. Na pewno masz ix 1.6?
głowy sobie uciąć nie dam, bo ustalał mi to użytkownik forum. xboxa kupiłem równo rok temu, a data produkcji to luty 2009, przerobiłem konsolę od razu po kupnie czyli na początku czerwca 2009r. ostatnia gra w jaką mogłem normalnie grać to forza3, potem min South africa2010, superbike 2010 i COD mw2 (który jako jedyny po active iso, chodził) nie chodziły. nagrywałem te gry po kilka razy, za każdym razem ściągałem od innego urzytkownika.
 

jerro

Użytkownik
Użytkownik
sprawdź tę forze 3 co działała abgx360 -nagraną płytkę- zobacz jakie ma wave, powinna mieć 3 , ale być może ściągnąłeś wersję już przez kogoś przerobioną na wave 2 - dlatego działała , co by oznaczało ,że nie masz iextreme 1.6 ale 1.5 i musisz przerabiać na wave 2, a po przeróbce od razu nagrywać - już nie sprawdzaj abgx360 bo "naprawi" to co przerobiłeś na orginalne wave.
 

Do góry Bottom