Wielki problem z przeróbka

demonix14

Świeżak
Świeżak
Witam zakupilem xboxa niedawno a dokladnie go odkupilem
Dzisiaj bylem przerobic xboxa 360 i jest wielki problem posiadam naped hitachi
Gdy wrocilem do domu pozyczylem 3 gry od kolegi assassin creeda 2 gear of wars i cos tam jeszcze
i jest problem chlopak co mi przerobil mowil ze wgral iextreme 1.51 i tu zaczynaja sie problem system w konsoli mam kinetic
gdy wkladam jedna z gier zaczyna sie jaja gra pisze tam w glownym menu pisze ze odczytuje gdzie po chwili pisze wyłóż napęd
gra tak jak by wogole nie reagowala nic tak konsola chocby ja czytala ale nic sie nie dzieje po chwili odczytywania wyłóż napęd i konczy sie przygoda
z gra wiecie co moze byc problemem ? mam wersje arcade
dzownilem do innego pana powiedzial zebym przerobil obraz wave moze zadziala..
a chlopak co mi przerabial powiedzial mi ze on nie polecal mi przerabiac kazal wymienic naped i dodal ze gry oryginalne nie zawsze sie wczytuja ?
chyba sobie zemnie zartowal mowiac to bo ja mam z 8 gier oryginalnych i kazda bez problemu chodzi nic sie nie zacina odrazu wkladam i dziala
z czym sa problemy prosze o pomoc
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
moim zdaniem wskazuje to na to ze konsola nie zostala nawet przerobiona skoro oryginaly chodza bez problemu
 

demonix14

Świeżak
Świeżak
no ja wlasnie tez tak pomyslalem ; / bo szczerze to jest strasznie dziwne ze oryginalne niema problemu co wloze wszystko dziala a piraty pisze odczytuje i wogole nie widzi tak chocby ; /
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
hitachi wybrzydza co do plyt i tyle. na jakich masz nagrane gry? jakby naped byl nieprzerobiony to by kopie czytal jako film dvd a twoja przypadlosc wskazuje na problemy z odczytem
 

lebu94

Świeżak
Świeżak
Powiem ci tyle:
Ostałeś Wała !!!!!!!!
 

Do góry Bottom