Wieszka Xbox'a...

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Otóż problem tkwi w tym iż kiedy włączam swojego Xbox'a czasem przechodzi mi wstępne intro "XBOX 360" i dochodzi do głównego Menu i wszystko się zacina, :mad: obraz troche ześnieżeje i tak stoi, czasem ledwo dojdzie do intro i już to się dzieje. Działo się tak też wcześniej podczas gry gdy włączałem, np.: Demo FEAR, gra się wczytała już ma się zacząć akcja a tu nagle, wieszka. :'( Proszę pomóżcie ! :'(
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

cóż pewnie się przegrzewa... oddaj na gware.
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

Ujmę to tak... Gwara wyparowała :)
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wieszka Xbox'a...

A co przeróbka czy "gwara" zgubiona? :p
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

A co to Ja będę tyle kasy na gry wydawał ? PRZERÓBKA. Xbox'a załatwiłem sobie od znajmoego który wyjechał teraz do Holandii, a grałem teraz tylko na demach bo gierki będę nie długo mieć dopiero :) Ale szlag mnie już trafia jak włączam go i sie wiesza...
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wieszka Xbox'a...

Podejrzewam że coś ci sie przegrzewa, możliwe że pamięci, ale nie jestem pewny, bo w komputerze jest tak że jak zagrzeją się pamięci RAM, to sie wiesza, ale komputer to nie konsola. :)
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

Postawiłem Ją przed chwilą koło okna lekko uchylonego okna gdzie było dosyć chłodno. No ale niestety znowu wieszka i to po około 5 sekundach przy wejściowym Intro... Może się coś przegrzewa albo sie już spaliło. Co tu by najlepiej poradzić ?
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wieszka Xbox'a...

Jeśli by ci się coś spaliło podejrzewam że wyskoczyłby odpowiedni monit, lub ROD. Może masz jakieś błędy w oprogramowaniu, powiedz mi jak zachowują sie zielone diody, jakoś specyficznie mrugają, bo jeśli update-owałeś Dashboard-a, to może wystąpiły jakieś błędy.
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

Moja konsola została załatwiona. 3ROD... Moja nocna zmora, przed kupnem tej konsoli tego właśnie się bałem. I teraz mam !! Mogłem jednak pozbierać na PS3!!

Może to jednak da się jeszcze jakoś naprawić ? :/
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wieszka Xbox'a...

Jednak ROD? To Ci naprawdę współczuje, ale jeszcze nie wszystko skończone http://x360iso.org/index.php?topic=849.0 spróbuj tego, może zadziała, gwarancji i tak nie masz na niego, ale warto spróbować. Trzymam za ciebie kciuki, może się uda, jak coś to poinformuj nas. Pozdrawiam
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

Spoko, zobacze co z tego będzie... Jak zrobie to powiem co z tego wyszło :/ Ale narazie niechce mi sie tego robić, może zrobie może nie...
 
P

Piri001

Guest
Odp: Wieszka Xbox'a...

Sprawdz dokladny opis bledu . Moze to nie bład 1020 .
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wieszka Xbox'a...

Wiesz niektóre osoby zajmują sie naprawą ROD-a, domowymi sposobami "suszarka" itp. Porozglądaj sie na Allegro może akurat ktoś ci naprawi za nie dużą kasę, szkoda że nie masz gwarancji, bo na ROD-a jest aż 3 lata serwis.
EDIT: Piri001 a jak tam twój Xbox, wciąż "dead"?
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

@Piri001
A jak tego moge dokonać, czyli sprawdzić opis błędu ?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Wieszka Xbox'a...

http://x360iso.org/index.php?topic=987.0

Tu masz opisy wszystkich błedow . W srodku poradnika masz napisane jak sprtawdzic przy rodzie .Napisz nam jaki masz kod błedu
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

Troche głupie pytanie zapewnie teraz przeczytaci ale, "Gdy pojawią się trzy diody naciśnij i trzymaj sync button (ten mały biały), a następnie nacisnij eject", na początku mam wcisnąć ten mały z tyłu ? A "eject" to który to ? Wiem, to jest śmieszne pytanie ale na prawde pierwszy raz w życiu mam pada od Xbox'a x)
 
P

Piri001

Guest
Odp: Wieszka Xbox'a...

Sync to maly bialy na obudowie . Nastepnie naciskasz przycisk od tacki i czytasz kod .
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

No i Ku*** mam sprawcę !! Kod błędu - 0102 - zimne luty pod GPU !! Raczej dobrze odczytałem jak nie to mnie poprawcie :) Zapalało sie tak - 4142. Ale chyba się nie pomyliłem. To co można na to zdziałać ? :/
 
P

Piri001

Guest
Odp: Wieszka Xbox'a...

Eraser mod ktory ktos tam podał moze w tym przypadku pomóc .
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wieszka Xbox'a...

No to cóż, zaczynamy brać się do dzieła. Ale niewiem czy dzisiaj jeszcze odpisze jak poszło :) LICZE NA TO ZE POMOŻE! x)
 

Do góry Bottom