Windows 7 czy android

CaZa

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawiam się nad kupnem telefonu. Po głowie biega mi HTC Desire Z albo HTC HD7, specyfikacje mają podobną (o tyle o ile się na tym znam, czyli średnio)
Od jakiegos czasu walczę z HTC Tytn II z Win 6.1 i mam ochotę zainwestować w jakiś kombajn, ale nie mam pomysłu zbytnio :p
Oba mi się widzą, ale nie wiem który tel moze być lepszy, jakieś pomysły/opinie/doświadczenie? ;)
 

adiq117

Użytkownik
Użytkownik
Desire czy HD to już tylko kwestia gustu. Ale z pewnością polecam androida, kawał dobrej roboty, moim zdaniem najlepszy system jaki powstał ;)
 

65userow

Banned
W tym przypadku bardziej polecam Androida. WP7 jest systemem zamkniętym, nie podlegającym żadnym modyfikacjom(motywy itd.) i w dodatku nie posiada obsługi języka polskiego jak i marketplace który też w Polsce nie działa. Android w HTC Desire działa bardzo dobrze, lecz czasem zdarzają się zawiechy. W markecie masz bardzo dużo aplikacji do pobrania, tych porządniejszych, i tych nieporządniejszych. WP7 warto dodać, ma swoje wymagania (1GHZ procesor, 512mb ram) lecz nigdy to nie zostało wykorzystane(po za benchmarkami).Microsoft ma do niego dodać jakiejś aktualizacje (m.in. multitask), jednak i to nie przekonywuje(przynajmniej mnie) do kupna jakiegoś telefonu z tym systemem.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
potwierdzam obok IOS to najlepszy system jaki powstał.
 

65userow

Banned
Ios jest oczywiście dobry tylko po jailbreaku...
 

twix2508

Użytkownik
Użytkownik
Kup htc hd2. Będziesz miał androida, wm oraz 7 :p
 

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiscie Android. Obecnie najlepszy OS na rynku.

Sent from my Milestone using Tapatalk
 
R

rowerser

Guest
 

Do góry Bottom