• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Windows 7 czy android

CaZa

Użytkownik
Użytkownik
Zastanawiam się nad kupnem telefonu. Po głowie biega mi HTC Desire Z albo HTC HD7, specyfikacje mają podobną (o tyle o ile się na tym znam, czyli średnio)
Od jakiegos czasu walczę z HTC Tytn II z Win 6.1 i mam ochotę zainwestować w jakiś kombajn, ale nie mam pomysłu zbytnio :p
Oba mi się widzą, ale nie wiem który tel moze być lepszy, jakieś pomysły/opinie/doświadczenie? ;)

W tym przypadku bardziej polecam Androida. WP7 jest systemem zamkniętym, nie podlegającym żadnym modyfikacjom(motywy itd.) i w dodatku nie posiada obsługi języka polskiego jak i marketplace który też w Polsce nie działa. Android w HTC Desire działa bardzo dobrze, lecz czasem zdarzają się zawiechy. W markecie masz bardzo dużo aplikacji do pobrania, tych porządniejszych, i tych nieporządniejszych. WP7 warto dodać, ma swoje wymagania (1GHZ procesor, 512mb ram) lecz nigdy to nie zostało wykorzystane(po za benchmarkami).Microsoft ma do niego dodać jakiejś aktualizacje (m.in. multitask), jednak i to nie przekonywuje(przynajmniej mnie) do kupna jakiegoś telefonu z tym systemem.

Do góry