Windows media center i Vista ??

wahol

Użytkownik
Użytkownik
Powie mi ktoś jak skonfigurować viste tak żeby mógł przeglądać pliki z PC w windows media na xboxie ??
po odpaleniu xboxa wyskakuje mi instalator urządzenia extender w pc ale xbox nie może nawiązać połączenia z komputerem .
Pod XP nie miałem żadny problemów :/
 

acePL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

Jaką masz Viste ? Tylko wersja premium i ultimate ma media center.
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

Ano by podłączyć x pod pc musi być net ??
 

acePL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

Wystarczy kabel ethernet, który jest w zestawie.
 

wahol

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

mam neta i windows media center
napisałem wyżej że włączył sie instalator extender media center i dochodzę do momentu
gdzie media w PC woła klucz instalacyjny
a ja nie posiadam tego klucz bo xbox nie chce sie połączyć
i jak napisałem wyżej pod systemem windows XP konsola łączyła sie bez żadnych problemów
w konsoli jest net bo gram przez live
pewnie chodzi o jakiś ustawienia w systemie zapory albo coś z siecią
 

acePL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

Możesz trochę jaśniej ?

Ja nic z tego nie rozumiem.
 

wahol

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

w konsoli mam neta i w laptopie połączone ruterem
po włączeniu konsoli na PC wyskakuje instalator Extender Windows media center
i woła klucz który mam spisać z konsoli ,
ale konsola nie chce sie połączyć z windowsem domyślam sie że vista w jakiś sposób blokuje xboxa
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

Co się dzieje jak wchodzisz w konsoli w opcje media center ? wyskakuje komunikat ze konsola nie jest połączona z pc? Spróbuj ustawić odpowiednie IP.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Windows media center i Vista ??

Wczoraj to testowalem wiec jestem na swiezo mam nadzieje ze pomoge. (ale bede pisal z pamieci bo jestem w pracy)
Od razu powiem ze testowalem z vista ultimate nie wiem jak z innymi.
Podlączasz jedno i drugie do netu, a kompie wyskakuje ze znaleziony został extender xbox 360.
Na konsli wchodzisz w zakladke media - media center. lecisz dalej i ci podaje ten kod. wpisujesz go do kompa , komp to konfiguruje potem xbox i juz ( w wielkim skrocie bo nie siedze przed konsola)

Ale od razu podpowiem ci ze lepiej to zrobic przez Widows Media Playera 11. Wchodzisz w zakladke biblioteka Sharing mediow weszukuje ci xboxa, zezwalasz i juz fuka:) Na xboxie z zakladce wyskakuje ci np KRIS-PC i tam masz wszystkie pliki jakie sa w bibliotece WMP 11 :) Szybciej i prosciej. Tylko nie ma niestety napisów :( Ale bede nad tym pracował moze jakis ffddshow :)

Ps. zaden z tych sposobów (i wiele innych ) nie działał na xp prof - a powinien :( Nie wiem dlaczego ale chyba czas sie przesiasc na VISTE...

Ps2 jak sie nie che polaczyc Xbox wylacz firewal w vistcie
 

justina210

Świeżak
Świeżak
błąd konfiguracji

hejka pomóżcie ja wpisałam klucz i niby na konsoli coś pobiera ale stoi w miejscu w kompie zaś wyskakuje komunikat "napotkano błąd podczas konfigurowania komputera pod kątem używania z tym urządzeniem extender" wyłączyłam już nawet zaporę i nic pomóżcie co mam zrobić?
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
idzie jakoś pobrać windows media center ?
posiadam viste HOME i nie posaidam tego programu
za linka mega podziękuje
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie da sie dograc
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
a jest jakis inny program, który połączy x z laptopem przez wifi ?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Wmp 11
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
jak właśnie przez wmp 11 połączyć się z konsola i właśnie min kopiować/słuchać muzyki z lapka na X ?
jakieś szybkie wskazówki co po kolei klikać ?
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
ok już wszystko ogarnąłem ...
 

Testoo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hejka pomóżcie ja wpisałam klucz i niby na konsoli coś pobiera ale stoi w miejscu w kompie zaś wyskakuje komunikat "napotkano błąd podczas konfigurowania komputera pod kątem używania z tym urządzeniem extender" wyłączyłam już nawet zaporę i nic pomóżcie co mam zrobić?
 

Do góry Bottom