Windows media center

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
Witam na filmiku który jest w menu x'kloca jest filmik że ten program działa tylko z systemami windows Vista i windows 7.Ja aktualnie posiadam windows XP i raczej się to nie zmieni bo mój komp nie uciągnie nowszego systemu.I moje pytanie jest następujące czy mogę w jakiś sposób udostępniać pliki z kompa na x360??
Podobno również przez windows media center można surfowac na konsoli x360 czy to jest prawda???

Proszę o szybką i dobrą odpowiedź
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Tak , jeżeli masz router i do niego podpiętą konsole i kompa , to wchodzisz tylko w win media center udostępnianie plików i zaznaczasz xbox 360.
Przynajmniej tak jest u mnie na xp.
 

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
Są też inne media servery, np TVersity Media Server. TVersity akurat najłatwiej właśnie spod xp obsłużyć.
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
czyli na xp pójdzie
a mam do was jeszcze jedno pytanie kiedyś ściągałem WMC tylko tam było sprawdzanie legalności oprogramowania a mój XP jest z piracony i czy by szło jakoś to ominąć

A w tym TVersity jest opcja surfowania na x360
 

XboXers

Użytkownik
Użytkownik
Jest wersja systemu xp z wmc.
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
To wiem ale czy idzie jakoś ominąc sprawdzanie legalności oprogramowania lub czy jest taka wersja bez tego?
PS:Z oglądaniem filmów i słuchaniem muzyki z PC na x360 to raczej nic wspólnego nie będę miał najbardziej chodzi mi o net w konsoli.

Pozdro
 

Do góry Bottom