Wisi na logo Xbox

scorpions84

Świeżak
Świeżak
Witam

Na wstepie chce poinformowac ze z Xboxem mam do czynienia dopiero kilka dni, wiec wina moze byc po mojej stronie.
Mam slima zrobionego z rgh i lt3, dysk 1TB. Na poczatku bylo ok, ale gdy sciagnalem wiecej gier i wgralem okolo 8-9 to nagle klocek zaczal bardzo wolno chodzic, dokladnie w momencie wlaczania potrafi mi 30-60 sekund stac na logu Xbox zanim wejdzie w system. Jak wchodze w gry tez mam male odczucie ze trwa to troszke dluzej niz na poczatku. Jest to spowodowane tym ze im wiecej gier tym coraz dluzej ona bedzie sie wlaczac czy tez dysk pada lub dzieje sie cos z chipem? Zadnych innych dolegliwosci jak do tej pory nie zauwazylem.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Odp: Wisi na logo Xbox

Jakie FSD masz i czy po wyrzuceniu gier takie same są objawy.
Jaki dash.

@
odłącz dysk
zrób FSD na np. pendrive. Przetestuj w takiej konfiguracji przeinstaluj FSD
wyczysc pamięć podręczna i testuj.

HTC Desire HD @ Tapatalk 2
 

scorpions84

Świeżak
Świeżak
Po wyrzuceniu z gier takie same objawy, tyle ze wtedy czarny ekran potrafi byc i po kilkunastu sekundach wchodzi do systemu. Co do fsd i dasha nie patrzylem i ciezko mi teraz bedzie sprawdzic bo zona oglada tv. jutro z samego rana napisze...jakies podejrzenia?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Wisi na logo Xbox

Ustawienia - ogólne - usuń dane fsd

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

scorpions84

Świeżak
Świeżak
Usunalem dane FSD i nadal to samo, dash 2.2 Rev725 a kernel to 2.0.16197.0.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
wypnij dysk....
 

scorpions84

Świeżak
Świeżak
Mam zaplombowanego klocka (gwarancja od sklepu gdzie kupowalem klocka z chipem), wiec tutaj raczej odpada odpiecie i podlaczenie jeszcze raz dysku.
Poczytalem troche i znalazlem jeszcze jedna osobe ktora miala taki problem, ale niestety zbytnio jej nie pomogli bo kazalali wyczyscic pamiec fsd (ale to juz dawno zrobilem), a jesli nie pomoze to system jeszcze raz. Z tego co zauwazylem stalo sie to po tym jak skopiowalem z dysku zewnetrznego od razu 2 gry na dysk wewnetrzny. Teraz nawet jak wychodze z gry to mam czarny ekran przez minute i z kazda nowa gra coraz bardziej muli caly FSD.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
system musi doczytać wszystkie gry które są na dysku, ja mam dysk 500gb i od chwili pojawienia się logo mija ok. 20-30 sek zanim uruchomi się FSD.
na moim zewnętrznym dysku jest czerwona kontrolka, podczas włączania miga jak szalona - to oznacza że dysk rozpoczął pracę i konsola wczytuje wszystkie dane na nim zawarte - nie jest to dysk SSD więc nie dziwi mnie fakt, że muszę poczekać.
Ciebie też nie powinien
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Wisi na logo Xbox

Mam zaplombowanego klocka (gwarancja od sklepu gdzie kupowalem klocka z chipem), wiec tutaj raczej odpada odpiecie i podlaczenie jeszcze raz dysku.
Poczytalem troche i znalazlem jeszcze jedna osobe ktora miala taki problem, ale niestety zbytnio jej nie pomogli bo kazalali wyczyscic pamiec fsd (ale to juz dawno zrobilem), a jesli nie pomoze to system jeszcze raz. Z tego co zauwazylem stalo sie to po tym jak skopiowalem z dysku zewnetrznego od razu 2 gry na dysk wewnetrzny. Teraz nawet jak wychodze z gry to mam czarny ekran przez minute i z kazda nowa gra coraz bardziej muli caly FSD.
To zaplombowali ci tam ze nie mozesz dysku wypiąc?......

Wysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2
 

TigraTeam

Banned
auto scan wylacz przy starcie
 

Do góry Bottom