1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam czy ktoś już z czymś takim się spotkał

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez simprasempra, Październik 12, 2017 o godzinie 13:11.

1. simprasempra

simprasempra Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Tydzień temu kupiłem synowi xbox360 głównie dla jednej gierki Minecraft wszystko było fajnie przez kilka dni , aż do wczoraj kiedy pojawił się komunikat:
    Public Games Unavaible
    You cannot join or host public games as one or more players are not allowed to play multiplayer games on Xbox Live.
    Gra jest oryginalna oczywiście i pełna wersja po za tym myślę , że zrobiłem juz wszystko co można od odinstalowania gry po reset konsoli dalej to samo na internecie nigdzie nie znalazłem rozwiązanie tej sytuacji POMOCY !!!
    Pzdrawiam
    DSC_0211.JPG

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Misiek89gdz

Misiek89gdz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    W ustawieniach sieci konsoli zrób test sieci i zobacz co wyskoczy. Komunikat kiedy się pojawia?

4. zbiq

zbiq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy ta gra nie wymaga przypadkiem konta xbox live gold - może się po prostu goldzik skończył?

5. simprasempra

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wychodzi że jesteśmy za natem ale było tak od początku i działało

6. simprasempra

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ach komunikat pojawia się po wejściu w minigames przy próbie dołączenia do gry

7. simprasempra

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nie wymaga

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2987
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z komunikatu można wywnioskować, że syn może ma ograniczenia na swoim koncie z racji wieku i dlatego nie dopuszcza go do gry sieciowej. Zrób profil osoby dorosłej i sprawdź czy na tym profilu dorosłego odpali, a ogólnie każda gra sieciowa wymaga Xbox Live Gold w tym Minecraft, bo chcesz dołączyć do gry wieloosobowej. Kup na allegro kod trial Xbox Live Gold na 2dn i przetestuj czy to jest rozwiązaniem Twojego problemu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum