witam jestem tu nowy potrzebuje pomocy z xo

acer8700

Świeżak
Świeżak
witam mam kilka pytan odnosnie xbox one s chciał bym zakupic taka konsole ale widze ze sa bez napedowe i teraz moje pytanie czy jest możliwość podłączenia zewnętrznego napędu ?

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby kupić taką z napędem.

acer8700

Świeżak
Świeżak
ale będzie to działać czy jest to tylko kupienie żeby leżało? potrzebuje odpowiedzi od użytkownika takiego sprzętu

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie nie ma takiej możliwości.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale będzie to działać czy jest to tylko kupienie żeby leżało? potrzebuje odpowiedzi od użytkownika takiego sprzętu
Nie zrozumiałeś poprzedniej wypowiedzi. Chodziło o to, żebyś kupił normalną konsolę, a nie tą biedną bez napędu. Ktoś próbował przełożyć napęd z innej konsoli do tej bez i nie śmiga także albo wóz, albo przewóz. W życiu bym nie kupiła konsoli bez napędu, bo byłbyś tylko skazany na cyfry, a na pudełka jest pełno promocji.

acer8700

Świeżak
Świeżak
ok wiec zostaje kupic z napedem orginał , moje drugie pytanie jak dysk podłacze do xboxa one s zewnetrzny to moge przenosic na nim gry i pobierac z neta czy to jest tylko poto by miec wiecej pamieci na np gry ?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ok wiec zostaje kupic z napedem orginał , moje drugie pytanie jak dysk podłacze do xboxa one s zewnetrzny to moge przenosic na nim gry i pobierac z neta czy to jest tylko poto by miec wiecej pamieci na np gry ?
Po to aby mieć więcej pamięci na gry. Gry można pobierać tylko przez konsolę, nie idzie ich pobrać na pc na dysk i podłączyć pod konsole. Dysk musi mieć powyżej 256gb i być na USB 3.0.

acer8700

Świeżak
Świeżak
miałem kiedyś ps4 i z ta konsola obcowałem a co do xboxa nie mam zielonego pojęcia jak to jest jak to działa i co z tym można jeść :p i dlatego tego typu pytania i jeszcze jedno ostatnie pytanie czy gry kupuje się tylko z oznaczeniem Xbox czy można np grac na steam origin uplay itp i czy np jak mam GTA v na pc i kupie np GTA v na xo to będę mógł grac na moim koncie online z pc chodzi oto ze jako podstawę gry kupie na konsole ale online chciał bym mieć swoje konto z pc czy tak się da?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
miałem kiedyś ps4 i z ta konsola obcowałem a co do xboxa nie mam zielonego pojęcia jak to jest jak to działa i co z tym można jeść :p i dlatego tego typu pytania i jeszcze jedno ostatnie pytanie czy gry kupuje się tylko z oznaczeniem Xbox czy można np grac na steam origin uplay itp i czy np jak mam GTA v na pc i kupie np GTA v na xo to będę mógł grac na moim koncie online z pc chodzi oto ze jako podstawę gry kupie na konsole ale online chciał bym mieć swoje konto z pc czy tak się da?
Nic z tych rzeczy. Musisz kupować gry pod konsole, nie idzie grać na XO w gry z platform PCtowych, co najwyżej w niektóre gry Xboxa idzie zagrać na PC dzięki programowi Xbox Play Anywhere.
W GTA nie idzie już nic przenieść: https://support.rockstargames.com/pl/articles/115007553888/Transfer-postaci-w-Grand-Theft-Auto-Online

acer8700

Świeżak
Świeżak
ok dziekuje za odpowiedzi na moje pytania :)

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak Kuleczka napisała wyżej, profil Xbox'owy, gry xbox'owe, only Xbox :p

acer8700

Świeżak
Świeżak
a powieccie mi czy na xbox jest tak samo jak na ps4 z trofeami i jak utworzyc konto do trofeów?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
a powieccie mi czy na xbox jest tak samo jak na ps4 z trofeami i jak utworzyc konto do trofeów?
Jest Apka w której można sprawdzać osiągnięcia. Na Windows 10 nazywa się to pomocnik konsoli Xbox. A tak to sobie załóż konto na True achievements. Na telefon jest ogólna apka Xbox.

acer8700

Świeżak
Świeżak
witam kupiłem xboxa ona z blurey i teraz mam pytania zrobiłem własne 2 konta jedno do trofeów drugie na gry i teraz mam pytanie odnośnie rabatów w sklepie czy jeśli kupie grę za np tam 30zł i mam wykupiony
Xbox Live Gold

to czy jak ta subskrypcja się zakączy czy gry znikną te co już kupiłem w promocji? czy będę mógł je używać (grac) powiedzcie jak to z tym jest bo jestem swierzy w tym temacie xboxa ?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie bardzo wiem o co chodzi z tymi kontami do trofeów i gry, bo na każdym profilu są osiągnięcia (achievements). Jeśli kupisz grę na promocji Deals With Gold posiadając Xbox Live Gold, to ta gra zostaje na Twoim profilu na zawsze. Jeśli ściągasz grę z Games With Gold, to na zawsze zostają tylko gry z X360, te z Xbox One są dostępne dla Ciebie tylko wtedy kiedy będziesz miał aktywny Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate :)

acer8700

Świeżak
Świeżak
ok dziekuje za odpowiedz wszystko rozumiem a co do kont to dlatego 2 konta bo gry kiedys sprzedam a na koncie drugim chciał bym mieć moje przegrane gry w sensie trofea i wszystko inne w ps4 tak miałem ze na jednym koncie miałem gry a na drugim miałem trofea i zapisane save i wszystko inne wiec myślę ze tu jest podobnie , a powiedzcie czy jeśli w przyszłości nie wykupie subskrypcji na Gold albo pass to czy w te gry będę mógł grac?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Teraz rozumiem dlaczego dwa konta :) W gry kupione możesz grać zawsze :)

acer8700

Świeżak
Świeżak
rozumiem kolego dziekuje za rozwianie wątpliwości już teraz wiem wszystko co chciałem wiedzieć :)

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W razie czego pytaj, pomożemy :smuggrin:

Do góry Bottom