Witam problem z mikro

Hakos

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Xbox one s i jak rowniez zestawu sluchawkowego Stereo Headset. Mam maly problem z mikro sluchawki dzialaja a niestety mikro milczy. Czy ktos wie w czym jest problem? prosze o pomoc.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wejdź w ustawienia środkowym przyciskiem pada i przejdź na prawo do ustawień i dźwięk, sprawdź czy wszystko włączone jest :)

Hakos

Świeżak
Świeżak
Niestety wydaje mi sie ze mam wszystko dobrze poustawiane, jakies inne pomysly? ja jestem bezradny dziwiek w sluhawkach jest a mnie nie slychac. moze jakies specjalne aplikacje do mikrofon czy co?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy kiedykolwiek działał ten mikrofon ? Jaki masz zestaw ? Sprawdzałeś na innym headsecie ? Może masz uwalony port jack tak jak ja miałem w nowym padzie :)

Hakos

Świeżak
Świeżak
ja mam zestaw headset z adapteram za 199,99 zl w media expet dolaczylem zdjecie, port jack jest pewnie uwalony bo probowalem podlaczyc dwa modele sluchawek z mikro i nie dzialaly (dzialaja tylko sluchawki) teraz podlaczam pod adapter dzialaja tylko sluchawki a mkro cisza.

Attachments

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzałeś w tym menu, o którym pisałem wyżej ? Masz możliwość przetestować na innym padzie ? Swoim lub kogoś znajomego ? :)

Hakos

Świeżak
Świeżak
w menu wszystko jest chyba ok. a pada niestety nie mam drugiego, u znajomych to musze sie popytac moze bedzie ktos mial bym przetestowal.

Hakos

Świeżak
Świeżak
A tak wogole mam pytanie czy po nagraniu na xboxie ujęć z gry powinien dzialac mikrofon ( powinno byc slychac moj komentarz w grze) ?

Do góry Bottom