Witam serdecznie...

Gajos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam serdecznie,

Jestem nowym użytkownikiem forum. Jak zapewne większość forumowiczów zauważy, zarejestrowałem się nieco wcześniej, tak aby najpierw poczytać forum i móc zabrać w miarę konstruktywnie głos :)

Może zacznę od takiego bardziej oficjalnego powitania, zatem...
Nazywam się Łukasz :) niedługo stukną mi 22 latka :) i zamieszkuje piękne miasto Łódź, aczkolwiek w Łodzi nawet psom szczekanie szkodzi :)

Posiadam X360 Arcade + iXtreme 1.41
Login na XBL: Gajos 860807
Na razie posiadam jedynie oryginalne Halo 3, zatem jeśli ktoś reflektuje jakąś fragową rundkę to nie ma problemu :)

Moje GG: 501926 :)

Zatem po prostu witam wszystkich serdecznie, mam nadzieję, że wymienimy wiele cennych uwag na różne tematy :)

Pozdrawiam,
Łukasz Gajewski

P

Piri001

Guest
Odp: Witam serdecznie...

fajnie ale co to wnosi do forum?

Gajos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

ok, może faktycznie nic konkretnego, ale uważam, że chyba w dobrym guście jest się przedstawić i przywitać, nie uważasz? Tym bardziej, że swojego posta zamieściłem w dziale "Ogólnie".

Pozdrawiam
Gajos

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Welcome !!! ;D

termbest

Użytkownik
Użytkownik

Jak dla mnie bardzo miło, żę mój rodak z tego samego miasta ładnie sie wypowiedzał. I to jest Łódź ;)
3maj sie, nie raz zagramy

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Witamy!!!(a raczej witam bo nie wszyscy sa tacy "ciepli").Jak bede mial neta do grania to zagadam do ciebie i zagramy se w cod 4 ok? :)

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Witamy, i mamy nadzieje że odpowiemy na twoje pytania i pomożemy rozwiązać wszelkie problemy :)

Gajos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Hehe :) Dzięki, w COD4 z miłą chęcią. Niedługo mam zamiar nabyć GTAIV, jeszcze w to nie grałem, uruchomiłem tylko ażeby sprawdzić czy faktycznie występuje problem z teksturami, natomiast postanowiłem, że nie będę grał dokąd nie kupię własnego egzemplarza, zatem wówczas na pewno dojdzie jeszcze ta pozycja do posiedzenia na Live'ie :)

Pozdrawiam
Łukasz

P

przeo_91

Guest

Witam kolego witam :)

karol191

Użytkownik
Użytkownik

Gajos napisał:
Hehe :) Dzięki, w COD4 z miłą chęcią. Niedługo mam zamiar nabyć GTAIV, jeszcze w to nie grałem, uruchomiłem tylko ażeby sprawdzić czy faktycznie występuje problem z teksturami, natomiast postanowiłem, że nie będę grał dokąd nie kupię własnego egzemplarza, zatem wówczas na pewno dojdzie jeszcze ta pozycja do posiedzenia na Live'ie :)

Pozdrawiam
Łukasz
Ja tez bede mial gta 4 orginałe,witaj w klubie :).W to tez se pewnie pogramy :).

cux

Użytkownik
Użytkownik

Ja tez witam w klubie posiadaczy oryginalnego GTA IV. :D Siema gajos,czuj sie tu dobrze. ;P

Do góry Bottom