1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam wszystkich!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Resident, Grudzień 20, 2016.

1. Resident

Resident Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Dołączyłem do forum, gdyż kupiłem dzieciom Xboxa One z kinectem. Ma on być używany przez całą rodzinę. Chcę zdobyć wiedzę, ponieważ nigdy nie miałem styczności z konsolami.
    Już wiem, że raczej źle zrobiłem kupując XOne zamiast X360, bo mało gier jest na kinecta i nie jest on już rozwijany. Ale myślałem sobie, że nie będę inwestował w "starą technologię" (360 to komputer, który ma już 11 lat!). Porzucenie kinecta i uśmiercenie Xbox Fitness (to dla żony) jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.
    Na początek interesuje mnie czy lepiej mieć jedno konto, czy dzieciom (5 i 7 lat) założyć osobne konto, gdzie będą mieć swoje gry, a ja na moim koncie bardziej dorosłe gry.

Wczytywanie...

Poleć forum