Witam!

pajretX

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich na forum ;)
(lubuskie)

Edit:
Patrząc na "przywitania" innych to moje trochę biednie wygląda. Więc aktualizuje ;)
Jest to juz moj chyba 3 xbox (Falcon). Poprzednie dwa padly (RRoD).
Przeróbki LT wykonywałem sam do czasu, az nie trzeba bylo nic wiercic. Posiadam CK3 Lite i zdolności lutownicze na poziomie młodego maga ;)
Live zbanowany..
Od kilku tygodni jestem szczęśliwym użytkownikiem RGH. Chodzi to swietnie. Boot od kopa za kazdym razem - konsola gotowa do gry w przeciagu 10-15 sekund.
Giercze we wszystko po trochę. Kiedy tylko mam troche czasu, o ktorego jest trudno ostatnio.

Ulubione gry:
Catherine
Half-Life 2: Orange Box
Seria Uncharted
Seria Resistance
GRiD, GT
I wiele, wiele innych..

Z konsol posiadam jeszcze:
PS3 - legal
PSP - hacked
XBOX1 - hacked
Wii - hacked
GBA - legal
 

TigraTeam

Banned
Witamy
 

Do góry Bottom