• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Włączanie

adam1329

Użytkownik
Użytkownik
Cześć mam taki problem Xbox 360 slim włącza mi się z opóźnieniem
co zrobić ?
z gory dzieki

Ja natomiast mam problem po wylaczeniu slima.Mianowicie zasilacz dziala i pali sie zielona lampka na konsoli miga te kolko w srodku na przycisku ktorym sie odpala konsole.Czasami sam sie wylaczy po 30sekundach-1 minucie a czasami trzeba jeszcze raz (albo 2) razy wylaczyc przyciskiem.Dodam ze nie ma znaczenia czy wylaczam padem czy z konsoli.

Jakies pomysly co to moze byc ?

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
trwa to 30 sekund nie odpalam z pada
Ale tyle trwa wlaczenie konsoli (zapalenie diody, rozkrecenie dysku) cy pojawienie sie obrazu ?

Ja natomiast mam problem po wylaczeniu slima.Mianowicie zasilacz dziala i pali sie zielona lampka na konsoli miga te kolko w srodku na przycisku ktorym sie odpala konsole.Czasami sam sie wylaczy po 30sekundach-1 minucie a czasami trzeba jeszcze raz (albo 2) razy wylaczyc przyciskiem.Dodam ze nie ma znaczenia czy wylaczam padem czy z konsoli.

Jakies pomysly co to moze byc ?
Czasami nie pobierasz czegos bo tak konsola robi gdy cos pobiera i mozna to ta opcje wylaczyc lub wlaczyc w ustawieniach

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
żeby sie szybciej odpalał ,nie zostawiaj plyt w napędzie i wyłącz auto uruchamianie gry po właczeniu
żeby szybciej sie wyłączał należy wyłączyć ściąganie w tle

Do góry