Włączanie

adam1329

Użytkownik
Użytkownik
Cześć mam taki problem Xbox 360 slim włącza mi się z opóźnieniem
co zrobić ?
z gory dzieki
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
A coś dokładniej? Ile to opóźnienie trwa, czy z pada odpalasz itp!
 

adam1329

Użytkownik
Użytkownik
trwa to 30 sekund nie odpalam z pada
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
A po wciśnięciu POWER od razu zapala sie dioda? Ja bym sprawdził na innym zasilaczu, może być coś z dyskiem, CPU, GPU. Trudno powiedzieć.
 

hashpl

Banned
Ja natomiast mam problem po wylaczeniu slima.Mianowicie zasilacz dziala i pali sie zielona lampka na konsoli miga te kolko w srodku na przycisku ktorym sie odpala konsole.Czasami sam sie wylaczy po 30sekundach-1 minucie a czasami trzeba jeszcze raz (albo 2) razy wylaczyc przyciskiem.Dodam ze nie ma znaczenia czy wylaczam padem czy z konsoli.

Jakies pomysly co to moze byc ?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
trwa to 30 sekund nie odpalam z pada
Ale tyle trwa wlaczenie konsoli (zapalenie diody, rozkrecenie dysku) cy pojawienie sie obrazu ?

Ja natomiast mam problem po wylaczeniu slima.Mianowicie zasilacz dziala i pali sie zielona lampka na konsoli miga te kolko w srodku na przycisku ktorym sie odpala konsole.Czasami sam sie wylaczy po 30sekundach-1 minucie a czasami trzeba jeszcze raz (albo 2) razy wylaczyc przyciskiem.Dodam ze nie ma znaczenia czy wylaczam padem czy z konsoli.

Jakies pomysly co to moze byc ?
Czasami nie pobierasz czegos bo tak konsola robi gdy cos pobiera i mozna to ta opcje wylaczyc lub wlaczyc w ustawieniach
 

hashpl

Banned
Wlasnie nie, nic nie pobieram, w ustawieniach nic nie znalazlem oprocz sciaganie w tle i wygaszacz ekranu
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No to wlasnie to ściąganie w tle masz wylaczone ?
 

hashpl

Banned
Wlaczone jest, a ma byc wylaczone ?
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie 21 sekund się odpala przynajmniej u mnie do pojawienia się ekranu logowania:) A koledze chyba chodzi, że 30 sek do pojawienia się obrazu
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Wlaczone jest, a ma byc wylaczone ?
Rozumiem ze to pytanie retoryczne
 

hashpl

Banned
No dobrze ale ja przeciez nic nie pobieram to dlaczego tak sie robi ?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
żeby sie szybciej odpalał ,nie zostawiaj plyt w napędzie i wyłącz auto uruchamianie gry po właczeniu
żeby szybciej sie wyłączał należy wyłączyć ściąganie w tle
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
No dobrze ale ja przeciez nic nie pobieram to dlaczego tak sie robi ?
Może masz włączone "pobioeranie w tle". Nawet jak nic nie pobierasz to kiedy Xbox'a się wyłączy to działa przez jakiś momęt należy po prostu wyłączyć tę opcje w ustawieniach.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No dobrze ale ja przeciez nic nie pobieram to dlaczego tak sie robi ?
Wylacz to zobaczysz, a to ze sie tak robi moze np konsola wyszukuje w sieci WMC
 

adam1329

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam taki problem tylko wtedy kiedy mam konsole podłączoną prze kabel VGA
 

Do góry Bottom