Wolfenstein: Youngblood zapowiedziane. Będzie też nowa gra na VR!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Wolfenstein x 3. Tak można krótko opisać obecność marki na E3. Zobaczymy zupełnie nową historię, gre na VR oraz wersję na Switcha, która doczekała się daty premiery

Najlepszym kąskiem jest Wolfenstein: Youngblood - nowa gra kooperacyjna, która została osadzona w roku 1980. To dokładnie 19 lat po tym, jak B.J. Blazkowicz rozpoczął kolejną rewolucję amerykańską, której świadkiem byliśmy w Wolfenstein II: The New Colossus.


Teraz będziemy mogli pokierować kolejnym pokoleniem Blazkowiczów i ponownie zawalczyć z reżimem. Co ciekawe wcielimy się w siostry słynnego madafaki – urocze i zabójcze Jess i Soph, które są bliźniaczkami. Dziewczyny będą musiały odnaleźć ojca siejąc pożogę w Paryżu. Tytuł będzie można ukończyć samemu lub w kooperacji z drugim graczem. Premiera w 2019 roku.

Ponadto na imprezie zapowiedziano też kolejną część gry stworzoną z myślą o VR, w którą będzie można zagrać na halach w Los Angeles. Mowa o Wolfenstein Cyberpilot. Z kolei Wolfenstein II zadebiutuje na Switchu jeszcze w tym miesiącu, dokładnie 29 czerwca.

Na koniec rzućcie okiem na bliźniaczki w akcji. Prawda, że fajne?


 

Do góry Bottom