1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

World of Tanks - czy zakupiłeś już tę grę

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Resident, Maj 27, 2018.

1. Resident

Resident Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdynia
    Od dwóch dni nie uruchamia mi się WoT. Pojawia się komunikat "Czy zakupiłeś już tę grę". Ktoś też tak ma?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Usuń profil z konsoli i dodaj ponownie, albo wyczyść cache konsoli. Czasami przy takich komunikatach w różnych grach klikałam po 2-3 razy i gra się uruchamiała za którymś razem.

4. Resident

Resident Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gdynia
    Profilu nie chciało mi się usuwać. Wyczyściłem cache konsoli, co nie pomogło. Ale w sklepie MS na konsoli miałem dwa przyciski - graj i pobierz. Widniała też informacja, że produkt jest zainstalowany. Klikanie przycisku graj skutkowało powyższym komunikatem. Kliknięcie przycisku pobierz coś tam pobrało i przycisk zniknął. Został tylko przycisk graj. Kliknięcie go normalnie uruchomiło grę.

Rozwiązaniem problemu okazało się kliknięcie przycisku pobierz w sklepie MS na konsoli (pomimo że gra była już wcześniej pobrana, zainstalowana i używana).

Wczytywanie...

Poleć forum