World of Tanks na Xboksa 360 otwiera swoje podwoje dla wszystkich pancerniaków

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Czołgi wyjechały z poligonu doświadczalnego i od dziś dostępne są dla wszystkich posiadaczy Xboksa 360 na świecie, o czym sumiennie poinformowało Wargaming.net. World of Tanks: Xbox 360 Edition czeka na Was na Rynku XL.

Specjalnie dostosowana do konsolowej filozofii grania wersja pecetowego hitu po przebrnięciu przez zamkniętą i otwartą betę dołącza do tak jakby gier free-to-play na past-genie Microsoftu. Dlaczego tak jakby? Otóż sama gra jest darmowa, ale do zabawy wymaga złotej subskrypcji Xbox LIVE, bowiem będąc tytułem multiplayerowym chcąc nie chcąc korzysta z sieciowej infrastruktury amerykańskiej konsoli.

Od dzisiaj do 28 lutego wirtualni czołgiści nabyć mogą dwa pakiety Founder Pack. Pierwszy z nich zawiera amerykański średni czołg Tier VII T23, dodatkowy slot w garażu, 17 sztuk amunicji premium, 100% załogi, 10 małych zestawów naprawczych, 10 małych apteczek pierwszej pomocy, 10 ręcznych gaśnic, ekskluzywny emblemat w postaci złotej gwiazdy i na 30 dni nadaje kontu status premium.

Drugi Founder Pack uzbrojono w niemiecki średni czołg Tier V PzKpfw V-IV, dodatkowy slot w garażu, 19 sztuk amunicji premium, 100% załogi, 5 małych zestawów naprawczych, 5 małych apteczek pierwszej pomocy, 5 ręcznych gaśnic, ekskluzywny emblemat w postaci czarnej gwiazdy i przez 7 dni pozwoli cieszyć się kontem premium.

Gracze, którzy zdecydują się na nabycie obu pakietów dodatkowo otrzymają rosyjski lekki czołg T-127. Niżej zobaczyć możecie premierowy zwiastun gry.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mathers

Użytkownik
Użytkownik
Zagrałem trening, dwa mecze i raczej wątpię abym włączył WoT ponownie.
Rozgrywka niezbyt ciekawa, kto ma lepszy czołg wygrywa (oczywiście jest jeszcze kwestia zoom i wciśnięcie triggera).
 

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
W grę nigdy nie grałem na PC bo Po prostu mnie nie kręciła. Gdy wyszła beta dostałem możliwość grania to i tak gry nie zainteresowałem. WoT zainstalowałem kilka dni temu i w zasadzie nie żałuję okresu w którym nie grałem w tą grę.
Mimo że produkcji z X360 nie usunąłem to będą w nią grał w momentach wielkiej nudy - czyli rzadko ;)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka
 

michalol89

Użytkownik
Użytkownik
No kiepska gra

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom