Wrażenia z Dema Fifa 09

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wypisujcie swoje wrażenia z dema Fify 09

Moja są takie:

Znakomita gra sei szykuje jestem zachywcony bo niespodziewałem sie takich zmian(co prawda zmiany są mała ale bardzo dużo daja tej grze)
Ciało zawodników zachowuje sie jak w realu a nie jak w poprzednich czesciach

Reakcje zawodników np podczas spalonego przeciwinicy pokazuja reke do góry

Wyskakiwanie piłkarzy głowa do piłki realistyczne (fifa idzie w strone pesa to powoli sylmulator a nie zwykła reklamówka)
Wiele wiecej rzeczy mi sie spodobało ale zachowam je do pełnej wersji

Ogólnie gra może być znakomita
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Na Mnie Duże wrażenie zrobiła nowa FIFA bo porównywałem grę na PC i X360 i powiem tak jeśli chodzi o X360 to jestem zachwycony Grafika Super o wiele lepsza niż w 08 tak jak napisałeś podnoszenie ręki jak jest spalony albo jak masz podać gościowi prostopadłą także na brawa zasługują Tricki w tej grze ; DD bardzo fajne i 2 gra która jest w HD(albo się mylę) wogóle super. a jeśli chodzi o PC to się rozczarowałem mówili że w końcu FIFA 09 na PC będzie taka sama jak na X360 i co . D**a zawiodłem się po raz kolejny a szkoda teraz można czekać na PES 09 ;d może on coś pokaże (chodzi mi o PC)

ale to tylko moja wypowiedź każdy ma inne zdanie na ten temat ;p
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

PES 2009 z Ligą Mistrzów też zapowiada się świetnie .A Fifa 09 demo na pc też mnie niezachwyciła choć jest lepsza niż 08.


Co do PESA 2009 na PC jestem pewny w 100% że bedzie Hitem bo na pc to genialna gra ,teraz trzymam kciuki żeby pes 2009 na Xa był też bardzo dobry
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

szanse PES2009 i Fify 09 beda wyrownane poniewaz bedzie zalezec od tego na czym bedziemy grac, np jak bedziemy chcieli zagrac w fife na X to zapewne bedzie mozna mowic za udany tytul a jak ktos ma zamiar grac w fife na kompie to niestety Zapewnie bedzie troche zawiedziony choc nigdy nic nie wiadomo bo moje zdanie jest takie ze FIfa bedzie rzadzic na Konsolach a natomiast rownie dobry PES jednak bedzie bardziej lubiany przez graczy na PC...
 

acePL

Użytkownik
Użytkownik
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

widze ze kolega ace wyszukal na youtube bardzo ciekawe fimiki, Polecam :D
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

kiedy wg. was pełna wersja trafi na ******** ?
 

targ44

Świeżak
Świeżak
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Gra jest SUPER!
Fajna fizyka gry i grafika, bardzo realistyczna, co więcej fantastyczna grywalność!
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Ta gra jest niesamowita !! wgniata w fotel ;) ruchy zawodników poprostu są przepiekne, animacja stoi na najwyższym poziomie;] nie wiem jaki musiałby być Pes2009 żeby teraz wygrać z tą fifą .. Brawa dla EAsports .;)) czekam na fulla ..
 

Santi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Nigdy nie bylem wielkim fanem pilki kopanej, ale widzac demo fify 09 zdecudowalem ze chce miec full version, i to jak najszybciej. :D
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Nie spodziewalem sie takiego czegos ! musze miec fulla !
Dzieki za filmiki ace :)
 

XadnerPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Wg. mnie na konsole Fifa zawsze będzie gorsza od Pro Evo. Pro Evo wydaje mi się bardziej grywalne, z leprzą fizyką i fajniejszą grafiką. Fifa to cały czas to samo i nic sięw niej nie zmienia.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

W tym roku Pes na konsoel ma byc lepszy niż pes 2008 tak wnioskuje czasopismo click (dużo lespzy)
Ale fifa jset według nich znakomita i dostała ocenę 9,21 /10 w Recenzji

Tak więc już wiadomo po 1 recenzji że Fifa 09 na konsole Xbox 360 i PS3 bedzie znakomita
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

XanderPL napisał:
Wg. mnie na konsole Fifa zawsze będzie gorsza od Pro Evo. Pro Evo wydaje mi się bardziej grywalne, z leprzą fizyką i fajniejszą grafiką. Fifa to cały czas to samo i nic sięw niej nie zmienia.
człowieku !! czy ty grałeś na jakimkolwiek nextGenie w obie te gry z numerkami 2008 ?? pes ma lepszą grafikę ?? fizykę ?? co ty wygadujesz !! . Po tym jak oglądałem filmy z pesa 09 i fify 09 byłem przekonany że fifa będzie lepsza.. teraz po tym jak zagrałem w demo fify 09 powiem tak.. jak pes 09 bedzie lepszy to powyrywam sobie wszystkie włosy z głowy !!!
 

gigi321

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Ja powiem tak w demo fifki nie grałem (grałem w wersję PC która znowu jest do bani)
ale widać, że tym razem konsolowa Fifa wyprzedzi PESA. Ale wiadomo ,że PES swoich fanów miał i będzie tak dalej. Jak dla mnie Fifa i PES to dwie różne bajki. Fifa bardziej realistyczna a PES szybszy, bardziej arcade a zarazem trochę bardziej grywalny. Dlatego gram w to i to .
Pozdro dla wszystkich fanów FIFY&PESA ;D
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Po kilku godzinach grania w demo nowej fifki wróciłem do PES2008 :) seria EA coraz bardziej zaczyna przypominać serię Konami, jednak ja nadal większą frajdę czerpię z japończyka i ze zniecierpliwieniem czekam na nową edycję.
 

Ragada

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Ja osobiście uważam , że w tym roku pes zostanie wgnieciony. Nowa fifa nie jest idealna ale napewno duzo lepsza niż poprzednia. Nie moge porównać Pesa 2009 i Fify 09 ale po tym co widziałem i czytałem pes nie ma szans. Jestem fanem obu serii i pewnie będę grał w obie te gry ;]
 

chrisu1982

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

ciekawe czasy nadchodza, jak sie tweirdzi, ze PES jest arcade :) swoja droga zagrywam sie w produkt Konami od PSX-a i slynnego ISS-a, w tym roku cos czuje pierwszy raz w zyciu stwierdze, ze poki co fifa prowadzi bo demko zabija
 

miet

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

Najnowsza Fifa - El Fenomeno. Grafika poprawiona, fizyka tez i to bardzo, grywalnosc i frajda - nieziemska. Strzaly tez wysmienite, wkoncu akcje nie sa pourywane, kleja sie, mozna sklepac cos ciekawego. Fajne sa triki :p Noi Messi nie wygra walki o gorna z Drogba :D Polecam wszystkim ! Fifa bedzie lepsza od PES'a, poniewaz Konami nic nie zmienia od PES 3 (to tak jakby robic gry caly czas na PSX :p). Naprawde nie klamali z tymi 250 usprawnieniami ... i jeszcze multi. Bede mial orginala ! Postarali sie Elektronicy. Aha pokazujac roznice miedzy wer. PC a Xbox 360 widac nawet inne umiejetnosci zaw. (na PC Pato ma 79, a na X'a 81). Jeszcze raz polecam
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Dema Fifa 09

miet napisał:
Najnowsza Fifa - El Fenomeno. Grafika poprawiona, fizyka tez i to bardzo, grywalnosc i frajda - nieziemska. Strzaly tez wysmienite, wkoncu akcje nie sa pourywane, kleja sie, mozna sklepac cos ciekawego. Fajne sa triki :p Noi Messi nie wygra walki o gorna z Drogba :D Polecam wszystkim ! Fifa bedzie lepsza od PES'a, poniewaz Konami nic nie zmienia od PES 3 (to tak jakby robic gry caly czas na PSX :p). Naprawde nie klamali z tymi 250 usprawnieniami ... i jeszcze multi. Bede mial orginala ! Postarali sie Elektronicy. Aha pokazujac roznice miedzy wer. PC a Xbox 360 widac nawet inne umiejetnosci zaw. (na PC Pato ma 79, a na X'a 81). Jeszcze raz polecam
Wszystko spoko ale nieoceniaj nowego pesa jak nawet jeszcze dema niebyło bo to smieszne jest (zachowujesz sie jak fanboy fify)
 

Do góry Bottom