Wrażenia z gry Pure

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Napiszcie jakie wrażenia z gry Pure ,demo było bardzo ciekawe a jak full?
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z gry Pure

wrażenie lepsze niż się spodziewałem, ale o kupieniu nie ma mowy, nie moja liga, acz przyjemna gierka
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z gry Pure

dziwne sterowanie i czasami fizyka podczas tricków ale można pograć
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z gry Pure

Wybaczcie OT ale czy można już odpalić gierkę na x360. Bo gra miała premiere w usa a w europie to 23 czy 28. Nie chce dostać bana :D
 

masternak1

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z gry Pure

Gra jest ********* jak dla mnie. Dynamiczna, szybka i dająca maximum frajdy. Nie przepadam za tego typu grami, ale ta produkcja mnie urzekła :D
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z gry Pure

No fajne wyścigi, świetna grafika, dynamika, w końcu gra w klimatach Motorstorma na X36, tego mi brakowało. Ciekawe trasy, szkoda tylko że tryb freerun (jazda bez przeciwników, taki jakby practice) jest dostępny tylko online, chętnie bym pograł a nie mam wykupionego live'a :[ I czasami denerwujący jest jakby brak przyczepności, strasznie znosi quady na zakrętach, ciężko jest ścinać czy ostro wchodzić w zakręt - ale może to tylko moje przeczucia. Ogólnie to polecam, mało jest tego typu gier na X, dla fanów arcadowych ścigałek jak znalazł.

PS. Szkoda że są tylko quady, pomykał bym też sobie różnymi motorkami :/
 

masternak1

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z gry Pure

Gracie podłączeni do Xbox Live? Premiery jeszcze nie było...
 

sivy84

Świeżak
Świeżak
Odp: Wrażenia z gry Pure

Dla mnie gierka fajna. Ciekawa, przyjemnie się gra, i graficznie ładnie wygląda. Polecam.
PS: Mogli by dać więcej soundtracków w klimatach ostrego rocka, ale i tak jest git.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z gry Pure

Dobra gra,porządna rzemieślnicza produkcja.Ma wszystko czego potrzeba w arcadowej gierce.Grafika,muzyka więcej niz dobra,dużo trikow,solidna grywalnosc.

Poziom trudności,jak dla mnie,wyższy od przeciętnej w tego typu produkcjach-dojechac na pierwszym miejscu nie zawsze jest latwo.Mimo to gra nie frustruje:)
 

Do góry Bottom