• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Współdzielenie konta xbox live na dwóch konsolach xbox one i xbox 360

Tomek L.

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie. Mam xboxa one z i na nim jest konto z abonamentem xboxlive. Chciałem dać córce xboxa 360 by mogła sobie grać i moje pytanie jest takie czy idzie jakoś rozdzielić między te dwie konsole mój abonament xbox live by ona mogła grać w sieci? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić ?. Czy trzeba osobno wykupywać abonament dla jej konta.

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam pytanie. Mam xboxa one z i na nim jest konto z abonamentem xboxlive. Chciałem dać córce xboxa 360 by mogła sobie grać i moje pytanie jest takie czy idzie jakoś rozdzielić między te dwie konsole mój abonament xbox live by ona mogła grać w sieci? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić ?. Czy trzeba osobno wykupywać abonament dla jej konta.
Niestety nie można dzielić kont między x360 a xone.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na X360 jest wymagany oddzielny gold na każde konto. Abonament można tylko dzielić na XO między kontami. X360 nie ma takiej opcji niestety.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A taki sposób?
Konto x z GOLD. Na 360 grają dzieci na koncie x. Na One gram ja na koncie Y, a konto X zalogowane w tle.
Używam tak w domu ale na 360 ani razu nie grałem online.
Zadziała czy coś namieszałem?
Zadziała, ale on pytał o jego konto ;) W ten sposób można to rozwiązać, albo wystarczy same ustawienie konsoli domowej na XO by mu na koncie Y działał gold.

Do góry