Gra Wspólne konta

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam szukam chętnych osób do grupy na discordzie jest nas obecnie 4 osoby. Składka 20zł miesięcznie. Zamysł to zakup gier głownie nowych w promocjach itd bez gier z game passa itd. Podobną grupę miałem na PlayStation i dzięki temu ograłem wiele gier nie wydając za dużo. Mój nick z psn Siudak jakby ktoś chciał sprawdzić. Zapraszam w razie pytań do prywatnych wiadomości.
Samo działanie strony polega na pożyczeniu gry na czas przejścia później jej zwolnieniu i następna osoba. Wiadomo na początku baza gier będzie nie duża ale z czasem będzie w czym wybierać, sam ogrywam gry z passa dodatkowo więc nie ma pośpiechu w moim przypadku. Więc jeśli ktoś chce ogrywać nowe gry w ramach niewielkiej kwoty miesięcznej zapraszam. Można też pomyśleć nad małym wpisowym żeby na start już mieć jakiś budżet.
Oczywiście gry kupujemy tam gdzie najtaniej w danym regionie.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
OK. Sytuacja... Jest tak... jest nas w grupie 4 kupujemy grę na premierę, jeden ustawia konsolę domowa .. ok on jest z głowy zostaje nas 3 i co dalej każdy chce zagrać na premierę... Jeden z nas 3 loguje się na konto a 2? Zostaje z niczym...?

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przy 4 osobach, to jeszcze się ogarnie, ale jakby było 10 osób, to ciężko się jednym tytułem wymieniać a co dopiero pograć razem na multi ;)

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak jeden ustawia domową drugiej może grać z kontem zalogowanym w tle.Po ograniu zwalnia i następna osoba. Inni czekają lub biorą inną grę.Ta jak napisałem na początku skromna biblioteka będzie ale z czasem będzie więcej gier niż ludzi dochodzą gryz passa. Wiadomo że skupiamy się na grach z singlem kupowaniem Fify czy typowo gier do multi nie ma sensu. Na ps było nas ponad 14 osób i każdy miał w co grać od czegoś trzeba zacząć. Nie wszyscy muszą akurat ta jedną grę brać na premierę.
Wiadomo chodziło o kupowaniem na stałe gier kolejnych nie jednej, każda na oddzielnych kontach. Brać gry w promocji lub za połowę ceny w Brazylii np.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Spoko inicjatywa a wszystko to tylko kwestia dogadania, można zrobić grafik w formie tabeli na google office i osoby będą się wpisywać kto kiedy gra.

Do góry Bottom