Wspólne kupowanie cyfrówek gier XBOX ONE

kotw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć

Nie wiem czy w dobrym temacie piszę ale ryzykuje :)

Wspólnie z kolegą poszukuje 2-3-4 normalnych osób, które byłby chętne na kupowanie cyfrowych gier na Xbox One z Xbox Live PL, byłoby wtedy 4-5-6 osób.
Jak wiadomo na Xbox one jest opcja , że w 1 grę możemy grac wszyscy na swoich profilach więc nikt nie czeka aż kolejna osoba przejdzie grę :).

Opcja jest taka, że tworzymy nowy profil, na którym kupujemy grę, każdy dostaje dostęp i hasła zabezpieczające, aby mieć pełny dostęp. Jak wszyscy przejdą grę to sprzedajemy albo zostawiamy sobie na stałe - to do uzgodnienia.
Grę kupowalibyśmy kartami zdrapkami więc pominęlibyśmy przelewy na konta itp.

Jak wiadomo taniej wyjdzie brać w 4-5-6 osób grę niż w 2 osoby stąd mój post :).
Preferowane są osoby odpowiedzialne i takie, które nie będą chciały zagarnąć konta za parę złotych oraz takie, które na forum już trochę siedzą, a nie zalogowały się tydzień temu.

Chętnych z pytaniami lub chęcią kupna zapraszam tutaj lub na PW.

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie da sie grac w cyfrowki w wiecej niz dwie osoby... chyba ze masz jakis sposob to proszę podziel się tu nim

warone

Banned
Użytkownik
teoretycznie jeżeli nie graja w jednym czasie i każdy ma dostęp do konta to chyba przejdzie nie próbowałem ale tak mi się wydaje .

Kacpero123

Banned
Użytkownik
Świeżak
Ja byłbym zainteresowany ;)

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
teoretycznie jeżeli nie graja w jednym czasie i każdy ma dostęp do konta to chyba przejdzie nie próbowałem ale tak mi się wydaje .
Takie granie to ch** nie granie;) zawsze przy takiej akcji powstanie konflikt typu dzis ja chce pograc itd heheh

warone

Banned
Użytkownik
Ale jest możliwe

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja byłbym zainteresowany

kotw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego co pamiętam jak kupowałem profile na Allegro z kolegą zawsze grałem w 2 osoby na swoim profilu mając kupiony profil uruchomiony w tle.
Wiem, że na PS4 można grać max w 2 osoby jednak na Xbox One, z tego co wiem, nie ma ograniczeń co do ilości osób byle profil z zakupioną grą był uruchomiony w tle.
Jeżeli coś się zmieniło w tej kwestii to proszę o info, bo 1 słyszę i takie granie na zasadzie ja dzisiaj jest bez sensu i temat będzie do kosza :)
Ja ewentualnie mogę sprawdzić z kolegą czy jak odpalimy 1 grę w 2 osoby naraz na swoich profilach to wyskoczy błąd.
Oczywiście nikt nie ustawia konsoli jaka domowa :)

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jest tak jedna osoba ustawia konsole domowa na danym profilu... i nie ma problemu druga musi logowac sie na profil w tle :) jak 3 osoba sie zaloguje to osobę nr 2 wyloguje i tak w kolo :) wiec w jednym czasie mogą grać tylko 2 osoby ;)

warone

Banned
Użytkownik
Dokładnie jedyna opcja to umawianie sie na godziny 2 osoby to i tak polowa ceny gry a jezeli jeszcze doładujecie sobie konto tańszymi zdrapkami to wyjdzie mniej niż połowa wiec po co aż 6 osób ? Po za tym cos pojdzie nie tak wiesz ze albo ty albo kolega cos zrobił w przypadku 6 osób życzę powodzenia .

kotw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To mnie nie pocieszyliście.
Nigdy nie testowałem w 3 osoby więc nie wiedziałem, że jest blokada.
A jeżeli nikt nie ustawi konsoli jako domowej to tez można grac tylko w 2 osoby ?
Nigdy z kolegą nie ustawialiśmy konsoli jako domowa tylko tworzyliśmy profil, na którym jest gra ściągaliśmy z profilu grę i później graliśmy na swoich profilach :).

Jeżeli powyższe nie działa to w takim razie nie ma sensu kupowanie gry na więcej niż 2 osoby wątek będę uważał za nieaktualny, bo serio nie mam czasu na umawianie się na granie albo czekanie :).
Zostanę przy kupowaniu na pół z kolegą.

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jedna osoba bez problemu może ustawic konsole domowa...

kotw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To akurat wiem :), tylko czy jeżeli nikt nie ustawi konsoli domowej to czy opcja grania tylko w 2 osoby naraz nadal będzie działała ?
Czy nie ma to znaczenia?
Może ktoś testował i może potwierdzić ?

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie da rady ;) jedna osoba musi miec ustawioną konsole domową zeby w tym samym czasie grac w grę z tego konta...

kotw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok, dzięki za szybkie info.
W takim razie zamykam temat i dzięki wszystkim za info oraz ewentualną chęć przystąpienia do akcji :)

W takim razie nadal przyjdzie mi wydawać ponad 100 zł za grę ale lepsze to niż 250 zł :)

Pozdrawiam

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak by ktoś chciał kupować 1 grę na 2 osoby zapraszam ;)

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Jak ktoś jest jeszcze zainteresowany kupnem gier na 2 to zapraszam.
Preferowane osoby tylko z długim stażem na forum!

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też byłbym zainteresowany kupnem jakieś gierki cyfrowej na Xbox One, najlepiej cenowo 80zł, gdyż jestem w stanie na ten moment zapłacić 40zł. Pozdrawiam.

Jendker

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dołącze się do tematu. Gdyby ktoś z dorosłych normalnych użytkowników chciał się składać na gry we 2 to niech się odezwie na priv. (Tylko poważni użytkownicy) w chwili obecnej planuje kupić batmana i najlepiej jakby można się z kimś złożyć.

edi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dołącze się do tematu. Gdyby ktoś z dorosłych normalnych użytkowników chciał się składać na gry we 2 to niech się odezwie na priv. (Tylko poważni użytkownicy) w chwili obecnej planuje kupić batmana i najlepiej jakby można się z kimś złożyć.
Hej, także chciałbym kupić batmana z kimś na pół. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i nadal jesteś zainteresowany, to daj znać.

Do góry Bottom