Wspólne kupowanie cyfrówek gier XBOX ONE

edi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Up.
Ktoś chętny na batmana na spółę?
 

komitet

Użytkownik
Użytkownik
Ktos cos na :
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ?
 

FifaMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
Na batmana ja chętny
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Również jestem chętny na jakiś wspólny zakup gierki. Mogę zaoferować coś koło 90zł a za 160zł są już ciekawe gierki ;). Pozdrawiam.
 

yojimbo255

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Może trochę wybiegam w przyszłość, ale czy jest ktoś chętny na zakup Forzy 6 Ultimate Edition?
 

FifaMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
Witam. Może trochę wybiegam w przyszłość, ale czy jest ktoś chętny na zakup Forzy 6 Ultimate Edition?
Po ile zrzutka?
 

yojimbo255

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli 2 osoby mają jednakowy dostęp do konta, to czy jedna musi mieć home console i grać na innym profilu, a druga musi mieć zalogowany profil z grą w tle i grać tylko na tym z daną grą? Bo z tego co zrozumiałem, czytając inne posty, to nie da się ustawić home na 2 różnych konsolach.
 
Ostatnia edycja:

FifaMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
Jeśli 2 osoby mają jednakowy dostęp do konta, to czy jedna musi mieć home console i grać na innym profilu, a druga musi mieć zalogowany profil z grą w tle i grać tylko na tym z daną grą? Bo z tego co zrozumiałem, czytając inne posty, to nie da się ustawić home na 2 różnych konsolach.
Dokładnie tak, jedna osoba ma home, druga loguje się na profil, potem na swój i gra.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To temat odnośnie wspólnego kupowania gier, a nie reklamy twoich aukcji. Gdyby to był jeszcze kod, a nie profil. Nie opłacalne dla dwóch osób.
 

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
przepraszam ;) ps czemu profil nie opłacalny dla dwóch osób bo nie rozumie ;)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bo jedna osoba może grać a nie dwie ?
 

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dwie w tym samym czasie ;) bo tak graliśmy ;)
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I robisz to co 3/4 tych chorych umysłowo sprzedawców. Opylasz profil z którego korzystasz ktoś ogra i bajo. Sprzedajesz kilku osobom dostęp na ileś do swojego profilu, żeby pobrali gierkę...
 

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
słucham sprzedaje cały profil wraz z mailem proszę czytać ze zrozumieniem co jest napisanie w aukcji
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może nie zauważyłeś ale to temat o zrzutkach a nie sprzedawaniu profili. Chcesz to wystaw go w odpowiednim dziale.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ktoś planuje zakup Mad Maxa ?
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ktoś planuje zakup Mad Maxa ?
Ja myślę nad zakupem ;)
 

pawel188

Użytkownik
Użytkownik
A to nie ma tak jak na Xbox 360 ze pobieram z tego konta a gram na głównym koncie wtedy nawet 1mln osób może grać

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Kupujesz konto , jedna osoba ustawia Home druga profil w tle i obydwie osoby grają na swoich kontach .
 

Do góry Bottom