Wspólne kupowanie cyfrówek gier XBOX ONE

luki17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dokładnie jak napisał warone ;)
 

Ghostman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupujesz konto , jedna osoba ustawia Home druga profil w tle i obydwie osoby grają na swoich kontach .
A co z przenoszeniem licencji z konta sprzedającego do siebie. Przecież wtedy gra automatycznie jest Twoja a adres e-mail który był wprowadzony przed kupnem można zmienić, wtedy poprzedni właściciel konta nie będzie miał dostępu do gry. Czy się mylę?

LG G2 ®
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
Na one nie ma przenoszenia licencji!
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Twoja a adres e-mail który był wprowadzony przed kupnem można zmienić, wtedy poprzedni właściciel konta nie będzie miał dostępu do gry. Czy się mylę?
Zmienisz adres email przez który się logujesz tak samo pass ale musisz mieć dostęp do email'a zabezpieczającego na który przychodzi kod zabezpieczający, bez tego nic nikt nie zrobi.
Na one nie ma przenoszenia licencji!
Są 3 konsole domowe do ustawienia, jak to wypaprasz to jakiś czas musisz czekać za kolejnymi 3.

Ludzie tyle czasu już to funkcjonuje a Wy jeszcze nie ogarniacie takich podstaw...
Ważne jest to żeby druga osoba była zaufana a najlepiej żeby gdzieś blisko mieszkała co by podjechać i dać w pysk w razie zmiany passów. Uważajcie z kim kupujecie!
 
Ostatnia edycja:

warone

Banned
Użytkownik
mienisz adres email przez który się logujesz tak samo pass ale musisz mieć dostęp do email'a zabezpieczającego na który przychodzi kod zabezpieczający, bez tego nic nikt nie zrobi.

Są 3 konsole domowe do ustawienia, jak to wypaprasz to jakiś czas musisz czekać za kolejnymi 3.

Ludzie tyle czasu już to funkcjonuje a Wy jeszcze nie ogarniacie takich podstaw...
Ważne jest to żeby druga osoba była zaufana a najlepiej żeby gdzieś blisko mieszkała co by podjechać i dać w pysk w razie zmiany passów. Uważajcie z kim kupujecie!


Rok czekasz na kolejne 3 ustawienia konta na HOME .Można to ominąć dzwoniąc na infolinie ale nie będziesz tak dzwonił wiecznie i nie zawsze może się udać .

Po za tym jak -=SETH=- pisze tyle tematów o tym a dalej macie z tym kłopot wiec osobiście radze nie zabierać się za to jeżeli są problemy już na początku .

Po za tym jak się nie mylę mówimy tutaj o wspólnym kupowaniu gier , czyli jedna z 2 osób zakłada konto i na te konto wspólnie za polowe ceny zakupujecie gry .A z tego tematu zeszliście na kupowanie kont z grami .
 

FifaMaster

Banned
Użytkownik
Świeżak
Kupuję Batmana, ktoś chętny?
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
fajne zestawienie cen cyfrowych gier na różnych rynkach najtaniej jak można
http://www.digitalgamesprices.com/xboxone.php?region=en-GB&search=#top
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
Witam. Jest ktoś chętny na zakup fify 16 od użytkownika Kacpero123. Ja ustawiam u siebie profil na domowy a komuś mogę odsprzedać później ten profil i ustawi u siebie na działający w tle i będziemy sobie grać razem w fifę na zakupionym profilu ;) 100% gwarancji poprzez allegro
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Jest ktoś chętny na zakup fify 16 od użytkownika Kacpero123. Ja ustawiam u siebie profil na domowy a komuś mogę odsprzedać później ten profil i ustawi u siebie na działający w tle i będziemy sobie grać razem w fifę na zakupionym profilu ;) 100% gwarancji poprzez allegro
Takie "wspólne" kupowanie jest o dupie rozbić. To tak jak pojedyńcza osoba kupuję grę cyfrowo a potem sprzedaje profil. Najlepiej gdy od razu po zakupie dwie osoby mają dostęp, a nie jakieś ceregiele. Pozdrawiam.
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
no tylko nie każdego jest stać dać ponad 200zł za grę jak moze mieć na dwie osoby to po 50zł wychodzi
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no tylko nie każdego jest stać dać ponad 200zł za grę jak moze mieć na dwie osoby to po 50zł wychodzi

50zł + 50zł to 100 nie 200 to pierwsza sprawa. Dwa: Jasna sprawa, że nie każdego stać na gry w takiej cenie dlatego lepiej kupić na spółkę. Tylko tak jak wspomniałem wcześniej: Przykładowo gra kosztuję 150zł na pół to wychodzi po 75zł od osoby. Kupując taką grę i płacąc jedna jak i druga osoba powinna mieć dostęp do tego konta w tym samym czasie i grać sobie w tę grę, a potem ewentualnie ustalić co dalej odsprzedać lub coś tam innego. No ale każdy robi jak chcę nie wnikam :p.
 

grzegorz1652

Banned
Użytkownik
kolego kupując ten profil ja ustawiam u siebie na domowy i później odsprzedaję dalej i osoba kupująca ustawia u siebie działający w tle i od razu ma dostęp do gry i może grać na tym samym profilu w tym samym czasie bo gra działa na każdym profilu.
 

killazbb

Użytkownik
Użytkownik
I tak takie konto przestanie działać,bo są nie legalnie zakupione.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
I tak takie konto przestanie działać,bo są nie legalnie zakupione.
A to zależy chyba od sposobu w jaki zostały zakupione gry. Ja np na moich kontach jakie zakupiłem na allegro w 2014 r działają wszystkie gry z takich kont do dziś a np kolega któremu pokazałem aukcję z takimi kontami i sam brałem wcześniej u takiego sprzedawcy gry działały ok a po tym jak M$ wprowadził restrykcje w 2015 związane z takimi kontami z niewiadomego pochodzenia np poprzez anulowanie zakupów itp. takie konto już nie działa - brak w historii zakupu gry w karcie profilu ale nie we wszystkich takich kontach , od siebie i znajomych dodam że są jeszcze inne sposoby na tanie granie w te same gry poza funkcją moja domowa konsola/my home xbox jednak nikt tego nie chce ujawniać bo M$ zaraz to zlikwiduje rzecz jasna. Myślę że każdy może na ten sposób wpaść jak tylko pomyśli
 

dragen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jest ktoś jeszcze chętny? na jakieś przemyślane zakupy?
 

buczo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym coś kupił :)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

sc00by

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
FIFA16? ktoś chetny?
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
Jest ktoś chętny żeby kupić rise of the tomb raider pod koniec miesiąca z tej aukcji http://allegro.pl/rise-of-the-tomb-raider-xbox-one-juz-mamy-i5719414469.html
Koleś jest z naszego forum daje wszystkie dane zabezpieczające.
Proszę o kontakt na priv.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
ja chętny , chciałbym mieć profil do logowania w tle , zainteresowany też jestem halo 5 , mogę kupić jedną grę np halo a ty tomba i się zamieniamy passami do logowania w tle pasuje? z innych np fallouta 4 będę miał z kimś innym(jego profil własny więc tylko we 2 ja i on gramy) , mam np aktualnie z nowszych pozycji Destiny TTK collectors edition , forza 6 , nba 2k16 wszystko osobne profile - opcja logowanie w tle do tymczasowej zamiany/udostępnienia możliwa z mojej strony , jak zainteresowany ktoś to na pw
 
Ostatnia edycja:

dragen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli jest ktoś chętny na zakup zapraszam

Ja potrzebuję Tomb R, Halo5, forza 6, nba 2k16
Gość który daje gwarancję 12 m na konta, ma promo, kup 3 gry, 4 jest gratis. Czyli wyjdzie po 150 zł za 4 gry :)
Janusz pachnący cebulą ale co zrobić jak jest okazja :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom