Wszystkie za i przeciw przejścia na polski live

Wolf91

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że warto zrobić taką dyskusje dla osób świeżych by wiedzieli czy warto. Piszcie swoje wrażenia i obawy:)
 

maczosito

Banned
powiem ci ja już przeszedłem na polski laiv i jest ok nie wiem tylko jednego bo Gold kosztuje 230zł na rok a czy jak kupie na allegro na konto na Europe za 120zł to na polski live zadziała mi to ??
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
ja zaraz po migracji kupiłem 3 miesięczny kod na keye.pl i zadziałał bez żadnych problemów, największym plusem live to, że jest całkowicie nasz - Polski
 

elcidx

Użytkownik
Użytkownik
Też jestem ciekaw tego co maczosito, plus czy nie będzie problemu z dostępnością dlc, bądź znalezieniem graczy do multi. Gdzieś tutaj czytałem, że właśnie jest z tym problem.
 

maczosito

Banned
e to spoko jesli można mieć Golda taniej :) mam nadziej ze nasz polski live będzie sie rozwijać i wkrótce będzie można wchodzić np na naszą klasę za pomocą konsoli tak jak na angielskim koncie na Facebooka to u nas na nk :)
 

maczosito

Banned
Też jestem ciekaw tego co maczosito, plus czy nie będzie problemu z dostępnością dlc, bądź znalezieniem graczy do multi. Gdzieś tutaj czytałem, że właśnie jest z tym problem.
ja ci powiem ce mam polskiego lai-va i z grą online nie ma żadnego problemu tak jak było wcześniej jest teraz :)
 

raflooldz

Banned
na grę online nie ma żadnego wpływu to czy masz konto na polskę, rosję, usa czy uk bo gracze i tak są losowo dobierani.

pozdro
 

elcidx

Użytkownik
Użytkownik
A jak wygląda sprawa przechodzenia na pl z uk, czytałem że dostaje się jakieś punkty.
Jak na razie mam konto w uk z gfwl, i jak kupię konsolę to będę musiał zmienić na pl, oczywiście jeśli będę chciał :)
 

maczosito

Banned
ja ci powiem ze przeniosłem konto na polske waśnie z uk bo dostałem na xboxsie wiadomość o LIVE ze mogę to zrobić to dostane 800 MSP zrobiłem przeniosłem ale punktów nie dostałem :(
 

rudy2007

Banned
ja ci powiem ze przeniosłem konto na polske waśnie z uk bo dostałem na xboxsie wiadomość o LIVE ze mogę to zrobić to dostane 800 MSP zrobiłem przeniosłem ale punktów nie dostałem :(
Czy tak ciężko poświęcić 10 minut na przeszukanie forum? Punkty dostaniesz do 30 dni od migracji.
Plusy live'a?
-jest polski
-nie powinno być problemów z DLC do nowych gier
minusy
-brakuje sporo rzeczy, połowy dem, arcade, dlc, praktycznie wszystkich gier na żądanie i wszystkich indie
-brak fejsbuków i tego typu pierdół, których nikt na konsoli nie używa :p

Zdrapki na EU działają na 100% 3 i 12sto miesięczne, nie wiem jak z miesięcznymi. Nie działają kody Trial 48h.
 

Do góry Bottom