WWE 12: Nowa odsłona cyklu zapowiedziana. Przyniesie sporo zmian [WIDEO]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Fuks

Użytkownik
Użytkownik


THQ zapowiedziało kolejną odsłonę WWE, oznaczona numerkiem 12. Co ciekawe, po raz pierwszy od dawna, seria porzuci podtytuł Smackdown vs. RAW i przyniesie sporo usprawnień względem poprzednich części cyklu.

Najważniejszą nowinką w WWE 12 będzie system Predator Technology, pozwalający wykonywać bardziej płynne ruchy. Dzięki temu z łatwością będziemy mogli podnieść się z maty po potężnym ciosie i zaatakować przeciwnika zanim ten wyprowadzi kolejny atak.

Inną zmianą jest fakt, że wyprowadzając dany atak będziemy mogli zdecydować, w którą część ciała go skierować – głowę, ręce, czy nogi. Dzięki temu nie tylko znajdziemy się w dobrej pozycji do wykonania finishera, ale również pozwoli kontrolować przebieg pojedynku. Jeśli atakować będziemy nogi oponenta, ten nie będzie mógł się poruszać zbyt szybko, natomiast jeśli zajmiemy się jego głową, szybciej się zmęczy. W grze pojawi się też nowy system ciosów Dynamic Comebacks – specjalnych kombosów, które będą mogły odwrócić losy starcia. .

Usprawnione zostanie również AI przeciwników – twórcy obiecują, że komputerowi oponenci będą zapamiętywać nasze dotychczasowe ruchy i odpowiednio na nie reagować. Jeśli będziemy wyprowadzać jeden cios kilka razy pod rząd, w pewnym momencie wróg nas skontruje.

WWE 12 ukaże się 22 listopada w Stanach Zjednoczonych, a 25 listopada w Europie. Gra pojawi się na Xboksie 360, PlayStation 3 i Wii. Poniżej znajdziecie pierwszy jej teaser:


Źródło: http://www.cdaction.pl/news-19596/wwe-12-nowa-odslona-cyklu-zapowiedziana-przyniesie-sporo-zmian-wideo.html

Mam taką nadzieję, że będzie to coś lepszego niż ostatnia cześć. W ostatniej części nie podobało mi się to chodzenie po tylko salach, korytarzach.



Dodam od siebie jeszcze coś dnia 11.11.11 do Polski po raz pierwszy przyjeżdża WWE, które pokaże swoje show, a będzie to SmackDown. Gala odbędzie się w Gdańsku w Ergo Arenie. Będzie można zobaczyć takie gwiazdy jak Randy Orton ,Christian ,Sheamus , Kane ,Wade Barret ,Sin Cara,Mark Henry,The Great Khali,Layla i wiele więcej, oczywiście skład może ulec zmianie.

A tak prezentuje się cennik biletów:
- 385 zł płyta przód
- 220 zł płyta tył, trybuny środkowe płyta
- 110 zł trybuny boczne płyta, trybuny na poziomie 3 i 4
- 55 zł trybuny na poziomie 5 oraz niepełnosprawni
- 535 zł VIP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
co do gali to Layla nie przyjedzie... a co do gry, juz 2011 miala byc rewolucyjna i przyniesc zmiany a byla totalna klapa, jest szansa ze w 2012 bedzie nowy silnik i gra przez to bedzie lepsza ale jesli bedzie miala tyle bugow co poprzednia to znowu bedzie to samo
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W tej grze musi sie pojawic nowy silnik. Obecne czesci poza rozdzialka nie roznia sie niczym od wersji z PS2.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
W końcu coś na co z miłą chęcią bym się wybrał ale na drugim końcu Polski w Gdańsku to trochę za daleko. Chciało by się widzieć wrestlerów z bliska.

Co do WWE12 widać, że gierka będzie stała pod znakiem Randy Ortona, którego zbytnio nie lubię za krzywe zagrywki.. Ale pierwszy raz go widziałem we włosach(trochę dłuższych) i zarostem - na filmiku :).
Porzucili cały tytuł bo był za długi :D

Ogólnie do tej pory grałem we każde WWE(ps2,xbox,xbox360) i jestem bardzo ciekaw jakie realne zmiany przyniesie WWE12.
 

szem0

Banned
Użytkownik
jak mają robić takie niewypały pod względem fizyki i grafiki jak np w wwe 10 i 11 to już lepiej zrobić wwe all star 2 bo mi najlepiej się właśnie gra w tą część
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jak mają robić takie niewypały pod względem fizyki i grafiki jak np w wwe 10 i 11 to już lepiej zrobić wwe all star 2 bo mi najlepiej się właśnie gra w tą część
Grafika kijowa, ale grywalność mega - te kilkugodzinne pojedynki w WWE z 3-ma kolegami to niezapomniane przeżycia ;) Żadna gra takiej frajdy nie przynosi na imprezach ;D
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
a ja jade !! w ciągu dwóch tygodni ma przyjść bilet - miejsca za 385 zł :D :D przy rampie :D
 

Modzio

Użytkownik
Użytkownik
a ja jade !! w ciągu dwóch tygodni ma przyjść bilet - miejsca za 385 zł :D :D przy rampie :D
Ja mam też za 385 zł. Płyta F rząd 1 miejsce 10 :D
 

protaktyn

Banned
Użytkownik
Zacznijmy od tego, że jestem wielkim fanem WWE. Przechwalam się, może i nie, bo każdy może nim zostać. Aktualna cząsteczka gry tej federacji [WWE 2011] miała wadę, która mnie najbardziej wkurzała, mimika twarzy postaci. Gadana po ruchach ustami. Hall of Fame - drugi temat, który chciałbym poruszyć. Wprowadzenie tego w grze mogłoby być dobrym sposobem na zwyciężenie z anty-fanami wrestlingu. Przynajmniej dwóch Polaków zapełnia listę, mianowicie Killer Kowalski i Ivan Putski. [Józef Bednarski] Trzecim byłby tak pomiędzy Andre the Giant, miał przecież korzenie polskie. Ale cóż, mam nadzieję, że kolejna część będzie lepsza od swojego 'poprzednika' i okej. Zobaczymy, może i ja się wybiorę.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja mam najlepsze miejsce u siebie na kanapie przed telewizorem i z browarkiem w ręku :) nie wiem co ludzi widzą w tym teatrzyku jednak wolę UFC bo tam chociaż wiem że mogą się połamać albo nawet pozabijać, a co do gry to w żadną z serii WWF nie grałem i raczej nie mam zamiaru słaba grafika a jak patrze na filmiki z yt to też słabo to wygłąda
 

Modzio

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam najlepsze miejsce u siebie na kanapie przed telewizorem i z browarkiem w ręku :) nie wiem co ludzi widzą w tym teatrzyku jednak wolę UFC bo tam chociaż wiem że mogą się połamać albo nawet pozabijać, a co do gry to w żadną z serii WWF nie grałem i raczej nie mam zamiaru słaba grafika a jak patrze na filmiki z yt to też słabo to wygłąda
Tyle że na razie nie ma żadnych filmików, jedynie screny ...





A więcej screnów znajdziecie tutaj : http://uk.media.ps3.ign.com/media/109/109900/imgs_1.html
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Modzio ale mi nie chodzi o W12 tylko tak jak wcześniej napisałem o serie gier WWE czyli o poprzednie wersje gry a ostatnia to chyba Smackdown vs. RAW 2011 czytaj ze zrozumieniem.
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam też za 385 zł. Płyta F rząd 1 miejsce 10 :D
Płyta C, rząd:3 miejsce:1 :D
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
Oto pierwszy Gameplay

Rob tak zeby latwiej sie ogladalo :p // Touch!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

szem0

Banned
Użytkownik
i ten gameplay wygląda lipnie
już lepiej się prezentuje karykaturalne WWE All Stars
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wlasnie ten gameplay duzo bardziej przypomina prawdziwe walki w WWE a nie ten badziew w 2011, czekam co z tego wyjdzie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom