Wybór dysku do JTAG

komar93

Świeżak
Świeżak
Witam konsole już postanowiłem kupię falcona JTAG.
Teraz moje pytanie jaki dysk mi doradzacie chciałbym miec go o pojemności
~640gb

Który proponujecie

Najbardziej podoba mi si ę ten:
TRANSCEND StoreJet 640GB DYSK ZEWNĘTRZNY 2,5 (1001017192) - Aukcje internetowe Allegro

I jeszcze ten mam na oku:
SAMSUNG USB _640 GB_ zewn+ ETUI FV Wys24h MEGACENA (995493429) - Aukcje internetowe Allegro

CO proponujecie zaznaczam, że ma służyć komputer i xbox.

I jeszcze pytanko co myślicie o dysku 1TB?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
w teorii wszystko co ma usb jest pamiecia masowa mozna podlaczyc do xboxa pod warunkiem ze sformatowane jest w fat32. Jednak zdarza sie czasami ze konsola wybrzydza ale to sporadyczne przypadki.
 
kup wiekszy bo potem bedziesz zalowal
a zapelnic taki dysk gierkami to nie problem w moment to zrobisz
 

loopez

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja mam 1T na usb i 500 jako internal

po 2 mies mam 8gb wolnego na 1T o 200 GB na 500 i juz szukam czegos wiekszego (1,5 lub 2T ) a nadal jeszcze wiele do wrzucenia... bierz najwiekszy jak sie da.
 

zielu3

Świeżak
Świeżak
Sorka że podpinam się do tematu ale nasunęło mi się takie pytanko... czy konsola pociągnie tak duży dysk jeśli będę chciał oglądać tylko z niego filmy????
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a czemu ma nie pociagnac? czasem tylko sa problemy z dyskami ale na to nic nie poradzisz.
 

zielu3

Świeżak
Świeżak
Ponieważ kiedyś podłączałem dysk 500gb SATA w konsola go w ogóle nie wykrywała a jak podłączyłem 80gb ATA to normalnie chulało i filmy z niego śmigały jescze ku ścisłości dodam ze ta 500 na kompie normalnie śmigała...
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
pamietaj ze musi byc sformatowane w fat32
 

zielu3

Świeżak
Świeżak
A mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat coś przybliżyc bo ja raczej w takich tematach cienki jak polsilver jestem...
 

Cinek_END

Użytkownik
Użytkownik
odkopalem temat poniewaz chcialem sie dowiedziec czy :
- szybkosc zapisu/odczytu danych z dysku odgrywa jakas role ?
czy obojetnie jaki dysk podepniemy przez USB bedzie odczytywal gry z taka sama predkoscia, bez przycinek itp ...
 

Do góry Bottom