Wybór gry :D

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ewernewest

Użytkownik
Użytkownik
Na święta miałem zamiar przerobić sobie konsole, ale nie wyszło, wiec zamierzam jutro kupić sobie grę tylko taka w, którą można by długo pograć i nie skończy się po kilku godzinach ;D. Nie chce gierek takich jak Forza 3 poniewaz już tak mi się znudziła (po krótkim czasie) że mi się na nią patrzeć nie chce :p
Proszę o propozycje ;p
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
polecam GOW2,fable 2, COD6 modern warfare, PGR4,Mass Efect, Oblivion,Fallout3,
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
polecam GOW2,fable 2, COD6 modern warfare, PGR4,Mass Efect, Oblivion,Fallout3, A tak nawiasem nie przerabiaj po co sobie ograniczać zabawę??(XBL).
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam GTA 4, koledzy wyżej nie zwrócili uwagi, że chcesz dosyć długą gre, a gta 4 ma: ciekawą fabułe, dobrą grafike i naprawde interesujący gameplay... Polecam
 

ewernewest

Użytkownik
Użytkownik
Niestety, ale nie wszystkich stać na nowe gry ;p. Z tego co czytalem to COD 6 ma dosyc krótki single, ale tego to nie wiem ;d
 

ewernewest

Użytkownik
Użytkownik
Tez się zastanawiałem nad GTA 4. A jak jest z Assassin's Creed 2 ;p?
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Ja też nie jestem zbyt przyodziany. Dlatego kupno u mnie orginalnej gry ogranicza się do dobrego multiplayer'a. W multi możemy pograć miesiąc? A w singla 20 h
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam GTA 4, koledzy wyżej nie zwrócili uwagi, że chcesz dosyć długą gre, a gta 4 ma: ciekawą fabułe, dobrą grafike i naprawde interesujący gameplay... Polecam
jeżeli gta 4 ma ciekawą fabułe to ja chyba inny jestem ;D Taka nudna ta gra, że hej ;//

powiedz co Cię interesuje? Singiel czy multi?
MW i MW2 no i wg mnie cała seria Call of Duty :)
Fable II
Dead Space <- obowiązkowy tytuł ;D
L4D i L4D2 <- multi ofc

dużo można wymieniać...
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście 3 gierki polecam na długą gre : assasin's creed 2, gta 4 oraz gears of war 2 najlepiej :)
 

mietu

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam identyczną sytuację jak ty i wybrałem GTA:Episodes from Liberty City i GOW2.
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
skolud: gta ma słaba fabułe!????? to weź wymyśl lepsza. Powiedz mi to jaka gra ma według ciebie lepszą i na tą samą długośc. Polecam ci GTA IV w 100% i dodatki do niej takze. AC 2 tez dobre.
Jak sie nie zna angielskiego no to wtedy mozna powiedzieć ze kiepska fabuła. heh :D
 

ewernewest

Użytkownik
Użytkownik
mnie interesuje gra w singlu poniewaz połączenie z netem na razie nie planuje ;d
single musi być dość długi i ciekawy ! Może zaproponujecie cos z mieczami, magia ;p
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Wybierz sobie GTA IV dłuuugo sobie pograsz uwierz mi ja sobie kupuje.
 

karo7384

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli gta 4 ma ciekawą fabułe to ja chyba inny jestem ;D Taka nudna ta gra, że hej ;//

powiedz co Cię interesuje? Singiel czy multi?
MW i MW2 no i wg mnie cała seria Call of Duty :)
Fable II
Dead Space <- obowiązkowy tytuł ;D
L4D i L4D2 <- multi ofc

dużo można wymieniać...
no to widocznie jesteś inny, gta ma dobrą fabułe, czyli super singiel ja przeszedłem i ta gra jest godna polecenia. W dodatku na xbox-a wyszły już 2 wspaniałe dodatki i dotego jeszcze ten multi...
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
no to jak mówie GTA IV. Z magią i z mieczmi to moze Oblivion ;) A Far Cry 2 jest tez dość długi tylko że dość nudny i monotonny ale da się przeżyć.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Fable II, Risen ?
FIFA 10 ;)
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
risen na konsole to niewypal. proponuje tak, jak inni gta iv, far cry'a 2, mozesz tez wziac sobie geras of war lub fable II
 

Marqes

Świeżak
Świeżak
Fable II jak ma byc z mieczem i magią :) i w to bys mógł nawet długo pograć w single.
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Fable 2, Fallout 3 (nie grałem, ale podobno daje radę), FIFA 10, AC 2, Borderlands (świetny i długi), GoW2, GTA 4.
 

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
Ehhmm dlaczego nikt nie wspomniał o jednej z najlepszych gier roku czyli DRAGON AGE:ORIGINS? mi zajelo ok 50godz. ale duzo sie bawilem moze jeszcze
Batman:arkham asylum????????????
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom