Wybór telefonu Xiaomi

Który model Xiaomi wybrać ???

  • Xiaomi MI4C – 2/16GB LTE

    Votes: 0 0,0%
  • Xiaomi Redmi Note 3 – 3/32GB LTE

    Votes: 1 33,3%
  • Kup ipona :D

    Votes: 2 66,7%

  • Total voters
    3

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Który model Xiaomi wybrać?
Każdy kto posiada, któryś z tych modeli niech podzieli się swoją opinią.
Wiem że komuś tam pod poduszką "wybuchło ksjaomi" nic nowego inne marki też tak robią :D
 

ksywabezgracza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mam Mi4 już ponad rok Mi4 i z samym telefonem nie miałem problemów, niestety siedzę na cyanogenmodzie bo miui jest niedopracowane i czasem coś lubi nie działać

Wysłane z mojego MI 4 przy użyciu Tapatalka
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ogólnie widzę, że masz podobny dylemat do mojego :) - który odłożyłem na czas "po wakacjach".

Mnie osobiście bardzo zainteresowało Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Jakoś tak najbardziej mi odpowiada :). Nie ma żadnych mega bajerów co Samsung Galaxy S6 itd. Ale na swój poziom ma bardzo fajną specyfikację :).

Patrzmy też na cenę SGS6 nie należy do "tanich" telefonów :).

Chociaż ostatnio znajoma kupiła sobie Samsunga Galaxy S7 Edge i jak dla mnie to telefon przereklamowany. I ten tył w szkle.. już widzę jak po paru miesiącach jest (z moim szczęściem) potrzaskany :D.
Ogólnie Samsung idzie ostro w bajery, bajery i bajery..


Sądziłem, że kolejnym telefonem po G3 będzie G5 (bo G4 jakoś nie przemawia do mnie) ale jak widziałem te "moduły" to odechciało mi się tego szrotu. Telefon drogi.. moduły - mało ich jest i są drogie.. więc po co komu taki szrot.. by szpanować, że tel to transformers ? Nie dzięki :).



Ja widzę przyszłość w takich firmach jak Xiaomi, Meizu itp. Robią jak dla mnie bardzo dobre telefony - jak chodzi o specyfikację :)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Teraz ( drugi rok leci ) mam Samsunga alpha i nie mam do niego nic zupełnie ale czas na zamiany za długo go mam... Żona ma ipona... duże wielkie ić pan w uj... grunt że jej się podoba sam przez chwilę myślałem czy by nie kupić ipona SE ale idę na chinola albo mi4 albo redmi :D
Sony odpada ich cegły mnie nie kręcą ( TV i konsole ok )
LG to tv monitory a nie telefon
HTC zszedł na psy ( one x to było cudo w sowim czasie obecnie nic ciekawego nie mają i cenią się że hohooo )
Samsung mam chcę coś innego
Inne marki mnie nie interesują zupełnie.
Do piątku pewnie coś zakupię więc liczę na dalsze komentarze i uwagi odnośnie KSJAOMI :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Większość produktów xaiomoi jak i reszta china pozbawiona jest slotu na kartę micro sd.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może mi5?
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
 

xlc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Większość produktów xaiomoi jak i reszta china pozbawiona jest slotu na kartę micro sd.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
W moim Redmi note 2 mam 2 simy oraz micro Sd i ten model mogę też polecić ;)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
W moim Redmi note 2 mam 2 simy oraz micro Sd i ten model mogę też polecić ;)
Too jest staroc...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Większość produktów xaiomoi jak i reszta china pozbawiona jest slotu na kartę micro sd.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
Większość ma slot hybrydowy. 2 x sim lub sim + sd.
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja miałem Lenovo a820 bardzo sobie chwalilem potem m4 aqua od Sony teraz siedzę na samsung galaxy note 3 zależy mi na szybkim telefonie ponieważ na tel siedzę więcej czasu niż na kompie nfc i inne to podstawa kuzyn ma też honora o sobie chwali

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie widzę, że masz podobny dylemat do mojego :) - który odłożyłem na czas "po wakacjach".

Mnie osobiście bardzo zainteresowało Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Jakoś tak najbardziej mi odpowiada :). Nie ma żadnych mega bajerów co Samsung Galaxy S6 itd. Ale na swój poziom ma bardzo fajną specyfikację :).

Patrzmy też na cenę SGS6 nie należy do "tanich" telefonów :).

Chociaż ostatnio znajoma kupiła sobie Samsunga Galaxy S7 Edge i jak dla mnie to telefon przereklamowany. I ten tył w szkle.. już widzę jak po paru miesiącach jest (z moim szczęściem) potrzaskany :D.
Ogólnie Samsung idzie ostro w bajery, bajery i bajery..


Sądziłem, że kolejnym telefonem po G3 będzie G5 (bo G4 jakoś nie przemawia do mnie) ale jak widziałem te "moduły" to odechciało mi się tego szrotu. Telefon drogi.. moduły - mało ich jest i są drogie.. więc po co komu taki szrot.. by szpanować, że tel to transformers ? Nie dzięki :).



Ja widzę przyszłość w takich firmach jak Xiaomi, Meizu itp. Robią jak dla mnie bardzo dobre telefony - jak chodzi o specyfikację :)
Bardzo dobry wybór do 700 zł tylko pamiętaj żeby brać wersję 3 GB RAM i Snapdragon 650. Fakt czytnik linii papilarnych nie zawsze od razu "łapie" jak to reklamują ale jestem zadowolony Aaa i jeszcze jedno kolory trzeba pod siebie ustawić bo na domyślnych strasznie cienko to wygląda.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sam chce xiaomi ( aktualnie mam soni z3c) a wracając do xiaomi to ja osobiście będę brał mi4s z racji takiej że większego nie chce ale Note też są fajne tyle że dla mnie za duże już
 

Do góry Bottom