Wybór Telewizora LG vs PHILIPS

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Cześć dziatwa !
Potrzebna rada dobrego wujcia w kwestii wyboru sprzętu
Po przetrzepaniu kilku sklepów mój wybór padł na telewizory 55" - z tym, że mam zagwozdkę bo nie wiem na który się zdecydować.
I tu liczę na pomoc osób które posiadają jeden z tym wynalazków i mogą się wypowiedzieć, osób które pracują w temacie i mają zakres informacji w tej dziedzinie lub osób które potrafią się wypowiedzieć w temacie argumentując swoje wypowiedzi sensownymi zdaniami.
Jeśli ma to znaczenie to telewizor będzie powieszony na ścianie i napędzany kinem domowym pioneera które podpinam kablem optycznym więc kwestia dźwięku nie ma dla mnie żadnego znaczenia
A no i warto również zaznaczyć że ów sprzęt będzie służyć głównie do grania na konsolach marki Xbox.
zależy mi na tym żeby był jak najlepszy obraz i żeby opcje SMART działały sprawnie a telewizor był możliwie szybko działający, bez zmuleń jakiś lagów czy coś w tym stylu

Telewizor PHILIPS 55PUS6523/12

Telewizor LG 55UK6400PLF
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Odświeżam
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Łup
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wystarczy przeczytać post, kolega chrabonszcz jasno napisał o co mu chodzi. Ja bardziej obawiam się, że może na forum nie ma ludzi, którzy korzystają z tych TV ;) Może poszukaj w necie jakiejś porównywarki ? Było kiedyś takie forum o TV i podobnym sprzęcie hdtvpolska.com i tam szeroko się rozpisywali o różnych modelach i markach telewizorów ;)
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Wystarczy przeczytać post, kolega chrabonszcz jasno napisał o co mu chodzi. Ja bardziej obawiam się, że może na forum nie ma ludzi, którzy korzystają z tych TV ;) Może poszukaj w necie jakiejś porównywarki ? Było kiedyś takie forum o TV i podobnym sprzęcie hdtvpolska.com i tam szeroko się rozpisywali o różnych modelach i markach telewizorów ;)
musiałem skorzystać z innej alternatywy czyli właśnie z forum hdtv bo tutaj albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem albo ślepi jacyś..
tak czy siak dzięki za 'jakiekolwiek' zainteresowanie
nie liczyłem na to że są ludzie którzy będą korzystać z tych właśnie konkretnie telewizorów ale też myślałem że trafi się chociaż jeden który ma znajomość tematu i będzie potrafił się wypowiedzieć oraz doradzić.
no nic, dzięki
 

Do góry Bottom