wycena

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
- Xbox One 500GB, konsola jest sprawna, od 2013r w moich rękach. Do naprawy jest moduł radiowy odpowiedzialny za komunikacje z kontrolerami. Pady działają normalnie lecz po pewnym czasie tracą zasięg na chwilę. Pady można połączyć po USB i wtedy nie ma tego problemu.
- Dedykowany dysk 2TB do Xbox One
- Oryginalne pudełko
- Pad z edycji Forza Motorsport 6 w kolorze niebieskim, trochę zużyty

Oraz zestaw gier (kolekcja Gears of War + Alan Wake to edycje na X360, w steel bookach, działają na One).

1 Dying Light
2 Sunset Overdrive
3 Mad Max
4 Rise of the Tomb Raider
5 Shadow of the Tomb Raider
6 Lords of the Fallen
7 Dragon Age: Inquistition
8 Wolfenstein The Old Blood
9 Wolfenstein The New Colossus
10 Wolfenstein The New Order
11 Gears of War Steel Book
12 Gears of War 2 Steel Book
13 Gears of War 3 Steel Book
14 Gears of War 4
15 Gears of War Ultimate Edition
16 Gears of War: Judgement Steel Book
17 Battlefield 1
18 Battlefield 5
19 Star Wars Battlefront
20 Torment: Tides of Numenera
21 Mass Effect Andromeda
22 Forza Horizon 2
23 Forza Horizon 3
24 Forza Motorsport 6
25 Watch Dogs 2
26 Titafall 2
27 Doom
28 Assassin Creed: Black Flag
29 Assassin Creed: Unity
30 Assassin Creed: Syndicate
31 Assassin Creed: Origins
32 Quantum Break Steel Book
33 Metro Exodus
34 Metro Redux
35 Rage 2
36 Recore
37 Shadow Tactics
38 Mafia III
39 Far Cry 4
40 Far Cry 5
41 Far Cry Primal
42 Fallout 4
43 Steep
44 Just Cause 3
45 Shadow of Mordor Cień Mordoru
46 Dead Rising 4
47 Dead Rising 3
48 Call of Duty Infinity Warfare
49 Call of Duty Advanced Warfare
50 Call of Duty Black Ops
51 GTA 5
52 Ryse Son of Rome
53 Halo 5
54 Halo Wars
55 Batman Arkham Knigt
56 Tom Clancy's the Devision
57 Tom Clancy's Rainbow Six
58 Alan Wake Books Edition

Zdecydowanie prawie wszystkie gry to wersje PL (tam gdzie występowała taka wersja), zazwyczaj raz włożone do napędu.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Powiem to tak. Ciężko będzie wycenić taki zestaw a jeszcze gorzej go sprzedać. Xbox One w wersji Fat to już stara konsola i mamy po niej już S i X, więc wiele warta nie jest. Nikt w dzisiejszych czasach nie będzie grał na kablu, skoro jest połączenie bezprzewodowe (chyba, że grasz przy biurku i monitorze a konsola stoi obok). Masz sporo gier, więc nawet jakby ktoś liczył 30 zł za grę, to same gry są warte ok 1800 zł plus konsola. Nikt Ci 2000 zł nie da za taki zestaw. Najlepiej zrobisz jak porozdzielasz wszystko. Pada od Forzy sprzedasz osobno (jak w dobrym stanie, to może za 100-150 zł pójdzie), konsole puścisz z padem, pudełkiem i kablami po cenie rynkowej. Gry sobie posprzedajesz osobno. Sam proces pewnie będzie trwał dłużej z uwagi na rozbicie na wiele aukcji, ale mniej na tym stracisz a może nawet zyskasz (zależy za ile to kupiłeś).
Moja rada jest taka, że konsola z padem pudłem i kablami osobno.
Pad Forza osobno.
Gry osobno albo w jakiś małych pakietach, ewentualnie na OLX można wrzucić listę i napisać, że w pakiecie taniej.

Zobacz sobie na allegro po ile chodzi dany tytuł, czy jest w takiej samej wersji językowej i stanie i zrób sobie listę tych gier za ile można je najtaniej kupić w wersji pudełkowej. Potem sam ocenisz za ile chcesz spróbować sprzedać :) Jeśli dasz dobrą cenę, to może i sam bym wziął kilka pozycji ;)

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dsieki za taka rozlegla odpowiedz.
Mysle ze 1500zl by mnie usatysfakcjonowalo :)

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dsieki za taka rozlegla odpowiedz.
Mysle ze 1500zl by mnie usatysfakcjonowalo :)
Niestety zgadzam się z kolegą wyżej i osobiście ciężko mi będzie uwierzyć jak ktoś kupi twój za cenę która będzie ciebie satysfakcjonować. Oczywiście kolekcja jest imponujące, ale moim zdaniem każdy kto chce wydać 1500zł na konsolę, lub więcej to wybierze po prostu Series S/X.
Też mi się wydaje że najlepiej jak osobno spróbujesz sprzedać i tak wiem że będzie przy tym więcej bawienia się.

Do góry Bottom