Wyciekł gameplay z wersji alpha Medal of Honor: Warfighter

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tyle że kto da 200 zł za singla? (przypadek nr. 1 - bogaci rodzice/przypadek nr. 2 - okradł bank, ale nieważne). Jeśli szukają takiej ilości klientów w Polsce (BF3) dla Warfightera to nie wróżę im zbyt dobrze. W USA mogą grube bachory kupować co chcą, ale tutaj rynek jest bardziej 'wymagający' (jeśli mogę to tak nazwać :p), mamy o wiele mądrzejszy naród dlatego byle góvna nam nie wcisną. No ale... BĘDZIE JEDNOSTKA GROM! ZŁÓŻ PRE-ORDER TO DOSTANIESZ ICH W MULTI! - to chyba jednak jedynie zachęci Polaków do kupna tej kupki. Zue EA wie, jak zawojować nawet takie masy jak my (z wyjątkami, bo MoHa moja konsola nie ujrzy, przynajmniej zbyt prędko)
Chodziło mi raczej o pewne rozwiązanie w sprawie singla, które łączy się z pewnymi grupami takimi jak SKiDROW, Reloaded itp., if you know what i mean ;)

Ale fakt faktem. Nawet jeżeli bierzemy pod uwagę PC - to 100-130 zł za singla na 5-6 h to raczej bezsens. A po tych filmikach stwierdzam że ta gra na multi będzie dla mnie bardzo niegrywalna.

Mam nadzieję że będzie jakaś beta żeby to obadać.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Dla osób które jeszcze nie widziały (poprzednie filmy zostały zablokowane) -
Oglądajcie, bo najprawdopodobniej filmy w najbliższym czasie zostaną usunięte przez EA.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Nie grali, a o grywalności "gadajom"! Polaki jedne!
 

Keryy

Użytkownik
Użytkownik
Nigdzie nie mogę znaleźć tych filmików. :(
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Nigdzie nie mogę znaleźć tych filmików. :(
Proszę bardzo

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Keryy

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki bardzo. Znalazłem jeden na vimeo. Szybko nie usuną. Medal Of Honor Warfighter Alpha Weapons (Full HD) on Vimeo

Ogólnie po grze spodziewałem się dużo więcej. Zobaczymy jak będzie wyglądała wersja ze sklepowych półek.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@Sevik weź nie rozszerzaj tego syfu bo im więcej na to patrze tym bardziej oczy bolą... :)
@Hextor Yhmmm.. no tak "Realoaded", "Skidrow" itd. itp. teraz rozumiem
 

Do góry Bottom