Wygraj gry Avatar w konkursie

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Wygraj gry Avatar w konkursie


[wyjustuj]Wydarzenie kulturowe - połączenie świata gier komputerowych i świata filmu dzieje się na naszych oczach. Gra to swoisty prequel filmu - opowiada wydarzenia umiejscowione jeszcze przed filmowymi, doskonale uzupełniając wątki fabularne przedstawione w kinowej produkcji Jamesa Camerona.
W związku z niedawną premierą gry oraz zbliżającą się polską premierą filmu (25.12.2009) proponujemy Wam konkurs, w którym do wygrania są 4 gry Avatar.


Nagrody:

* 2 sztuki gry Avatar na platformę PS3
* 2 sztuki gry Avatar na platformę Xbox360



Zasady konkursu:
Zabawę nazwaliśmy "Poszukiwaniem wykopaliska". Polega na wyszukaniu, w nieprzebranych zasobach Internetu, nietypowej informacji dotyczącej samej gry. Może to być interesująca grafika, ciekawy filmik, zaskakujący artykuł. Znaleziony link do takiej strony należy podać w komentarzu do tego tekstu wraz z zaznaczeniem jaka platforma Was interesuje, w przypadku wygranej. Konkurs trwa od poniedziałku 14.12.2009 do niedzieli 20.12.2009, do godziny 20. Komentarze z linkami umieszczone po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Zgłoszone propozycje oceni Jury.

Informacje o grze:
Wraz z premierą filmu Jamesa Camerona zatytułowanego "Avatar", na ekrany konsol oraz komputerów osobistych wkracza gra, uzupełnienie filmu. Gracz przybywa na obcą planetę Pandora, by zmierzyć się z formami życia, jakich ze świecą szukać w innych miejscach Wszechświata. Międzygalaktyczny konflikt pomiędzy korporacją RDA oraz Na'vi zaostrza się. To tutaj rozegra się decydująca o losach Uniwersum walka. W mitologii nie znalazł się nikt, kto zamknął legendarną puszkę Pandory. Czy teraz będzie inaczej?

Produkcja daje możliwość stworzenia swojego tytułowego awatara. Ustalając jego (swój) wygląd, a następnie umiejętności, już od samego początku gracz kontroluje to, co dzieje się na ekranie oraz wywiera wpływ na przyszłe wydarzenia.

[YOUTUBE]_LstNbhOIqQ[/YOUTUBE]​

EDIT: w związku z dużym natłokiem informacji zamieszczanym w komentarzach wprowadzamy małą zmianę - liczy sie tylko jedna podana ciekawostka, w przypadku zamieszczenia kilku w jednym komentarzu istotna będzie tylko ta ostatnia, zachęcam tez do szukania ciekawych grafik, zdjęć wydarzeń a nie do wklejania podstawowych informacji o grze

EDIT#2: konkurs na platformę Xbox360 zostaje wydłużony do 24.12.2009, z powodu małej ilości uczestników

[/wyjustuj]

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie, trzeba napisać komentarz pod newsem na CSL.
http://www.consoles.net/pl/news/108505/

 

hidz0r

Użytkownik
Użytkownik


Piękny obrazek, który służy mi za tapetę. : P

http://screenshots.teamxbox.com/screen-hires/92553/James-Camerons-Avatar-The-Game/ - link.

Platforma: x360
 

miller11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

pluskwa

Użytkownik
Użytkownik
Stworzenie Avatara wymagało ponad 1 petabajt pamięci dyskowej - aktualności, nowości, ciekawostki
co prawda nie związane z gra ale z avatarem.

Platforma xbox 360
PS. Proszę dać znacz czy materiały o filmie mogą być czy o samej grze.
 

Maraspol

Banned
Użytkownik
Czyżby plagiat ?
Platforma: Xbox360
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
James Cameron's Avatar - Heavy Lifter (replica) Front-view



UBI Soft's booth promoting the upcoming Avatar: The Game - Film Director James Cameron brought over what looks to be like a Mech or a Heavy Loader replica from the film.

źródło: James Cameron's Avatar - Heavy Lifter (replica) Front-view on Flickr - Photo Sharing!

Xbox 360 of course
 

eXcellent

Użytkownik
Użytkownik
szperałem bez celu, szperałem aż natknąłem się na to :] taki mały fotomontaż, mnie osobiście rozbawiła zamiana jednych niebieskich stworków na inne o wiele "lepsze" :D
James Cameron`s Smurfatar

x360
 

HunterPL

Banned
James Cameron o Avatarze

Bardzo ciekawy artykuł i wywiad z Jamesem Cameronem
jak się okazuje na początku "James Cameron Avatar" miał być FPSem potem dopiero zrobiono z niego TPP

platforma xbox 360
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik

Ronson

Użytkownik
Użytkownik
AVATAR THE GAME



Ubisoft Studios ( producent )
Ubisoft ( wydawca )
Ubisoft ( dystrybutor PL )
gry akcji
01 grudnia 2009 ( światowa data premiery )
04 grudnia 2009 ( data wydania w Polsce )
01 grudnia 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

Avatar: The Game to trzecioosobowa gra akcji nawiązująca do filmu Jamesa Camerona pod tym samym tytułem.

Avatar: The Game to gra akcji oparta na motywach z filmu Avatar, przedstawiciela gatunku science fiction. Jest to tytuł, w którym wszystkie wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Reżyserem obrazu i zarazem osobą biorącą udział w procesie twórczym gry jest James Cameron.


Ciekawostka.


Fabuła opowiedziana w grze jest prequlem w stosunku do tej zaprezentowanej w filmowym obrazie, zatem zapoznając się z jednym dziełem nie poznajemy najważniejszych zwrotów akcji z historii drugiego. Akcja osadzona jest w XXII wieku, na księżycu o nazwie Pandora. Miejsce to ce****e się bujną roślinnością, przywodzącą na myśl ziemskie lasy amazońskie. Głównym bohaterem gry jest tytułowy Avatar, czyli pół-człowiek, pół-obcy. Na Pandorze toczy się wojna między korporacją RDA, stworzoną przez ludzi, a kosmiczną rasą Na’vi. Wspomniana korporacja pragnie podbić księżyc i rozpocząć eksploatację znajdujących się tam wartościowych minerałów. Ekspansja RDA oznacza represje wobec rasy Na’vi, która jest gotowa stanąć do walki o swoją wolność. Gracz w trakcie zabawy może opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu. Różnice między tymi frakcjami oznaczają możliwość przejścia głównego wątku fabularnego na dwa różne sposoby.

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6054
CIEKAWA ZAPOWIEDŹ I INFORMACIE O GRZE.

YouTube - Gramy w Avatar: The Game
GAMEPLAY
YouTube - James Cameron's Avatar official game trailer for PS3/Xbox 360/Wii/DS/PSP/PC - developer diary#2 [HD]
OFICJALNY TRAILER

James Cameron's Avatar - Galeria screenów - Screenshoty i obrazki z gry James Cameron's Avatar na Gamezilla.pl | Gamezilla
KILKA SCREENÓW

Interesuje mnie gra na PLAY STATION 3.
 

Lobker

Użytkownik
Użytkownik
James Cameron’s Avatar: The Game – beta test

24 listopada Avatar: The Game ma zagościć na półkach sklepowych. W zamierzeniach twórców gra ma stać się hitem zimowego sezonu oraz początkiem nowego uniwersum na miarę Gwiezdych Wojen. O tym, czy tak się stanie, przekonamy się dopiero po dłuższej zabawie. Na razie jesteśmy pewni, że nie będzie to żadna mizerna kopia filmu.

trailer(HD)

YouTube - James Cameron's Avatar official game trailer for PS3/Xbox 360/Wii/DS/PSP/PC - developer diary#2 [HD]

Zapowiedź James Cameron's Avatar: The Game
W niedzielę wybraliśmy się na pokaz James Cameron's Avatar. Pokrótce przedstawiając, jest to strzelanka TPP, luźnie nawiązująca do fabuły filmu o tym samym tytule, autorstwa James'a Camerona. Zatem nie będzie po raz kolejny udawania twardziela z ekranu i powtarzania akcji, których się naoglądałeś. Już tu zaliczyć można plus, bo rodzi się nadzieja, iż tytuł nie stanie się kolejną typową "filmówką".

Fabuła:
Kawira: Fabuła opowiada o tym, jak ludzie przybywają na planetę Pandora i zaczynają agresywną kolonizację. Głównie zajmują się zanieczyszczaniem atmosfery paskudnym tlenem oraz wojną z tubylcami (Na'vi). Niestety, w przeciwieństwie do Indian, ci potrafią kontrolować żywioły planety, zatem eksterminacja nie idzie gładko. Graczowi przyjdzie wcielić się w złego do szpiku kości marine oraz wielkodusznego obrońcę, lejącego wielką maczugą każdego złego człowieczka (nie wyjaśniono, jak gra zostanie podzielona pomiędzy te persony). Nie powiem, rzadko zdarza się coś takiego wśród gier, a ludzi pokazano w swojej najczęstszej roli. W końcu coś sensowniejszego od wiecznego ratowania pokojowej (hahahaha) planety Ziemi.

Redmeer: To shooter, więc nie spodziewałem się epickiego scenariusza, mając na uwadze nawet znane nazwisko w tytule i powiązanie z filmem. W końcu tu się strzela, nie gada. Z pokazu wywnioskowałem, iż zagłębianie się w fabułę pozostanie raczej domeną srebrengo ekranu. Moim zdaniem jak najbardziej słusznie, bo pomysły są oklepane, choć samo przedstawienie sytuacji rasy ludzkiej w konflikcie jest jakkolwiek ciekawe.


Ten duży stwór ma wrażliwy tyłek. Szkoda, ze Marines mają IQ 50 (sumując cały oddział).


Świat:
Kawira: Pandera jest planetą bez żadnych kominów, miast i innych dziwactw. Zaprezentowano nam etapy rozgrywane w dżungli (swoją drogą naprawdę wypaśnej graficznie), ale autorzy obiecują inne, interesujące ekosystemy. Nie ma też na niej tlenu, toteż inwazji dokonano w skafandrach, po czym przystąpiono do pompowania (czytać: perfidnego zatruwania!) tlenu. Otoczenie wygląda imponująco (nie chodzi mi w tym momencie o samą szatę graficzną), a gęsta roślinność stwarza naprawdę świetną otoczkę. Mieszkańcami są dwunożni Na'vi (neutralnie nastawieni do nieszkodliwych istot) oraz przeróżne zwierzęta przypominające dinozaury. Dwa dni prędzej testowaliśmy Mass Effecta 2 i patrząc na ten świat, nie mogłem odeprzeć myśli, że prezentuje się znacznie ciekawej, niż w ME(Bluźnierstwo! - dop. Raaistlin) . Dla mnie zresztą z połączeniem z fabułą, wychodzi coś naprawdę świeżego i innego. Niewątpliwie największy atut gry.

Redmeer: Pokazano dużo zieleni, początkowo można się poczuć jak w Far Cry.





Platforma: PLAY STATION 3
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik

A mi się podoba bardzo ten obrazek :p
Oczywiście wersja na XBOXa
 

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


platforma: X360
 

micp360

Świeżak
Świeżak
Making of Avatar:
1: 3 fajne klipy pokazujące maszyny w Avatar:
Take a look into the making of Avatar - 1!-(www.forumcinemas.lv)

2. 2 klipy o zwierzętach na pandorze:
Take a look into the making of Avatar - 2!-(www.forumcinemas.lv)

3. 2 klipy o historii w filmie i o Rasie Navi:
Take a look into the making of Avatar - 3!-(www.forumcinemas.lv)
 

zabilimizolwia

Użytkownik
Użytkownik
Niesamowicie wygladajacy gameplay na iPhonie, swietne sterowanie i nadzwyczajna jakosc jak na taka platforme. Az milo sie ogladalo :)
PS. Jakosc HD niestety pod linkiem "zrodlo" bo cos mi tu sie nie udalo tego zrobic :)

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=am38svIanHc[/YOUTUBE]


zrodlo: YouTube - James Cameron's Avatar iPhone Game Review - AppSpy.com

platforma: Xbox360
 

kolro

Użytkownik
Użytkownik
gra na początku miała być "only on xbox360" czyli exclusivem dla x'a
pierwszy raz została zaperzentowana na e3
James Cameron chce zrobićw 2011 film battle angel
Avatar jest najchętniej pobieraną grą przez piratów w tym miesiącu ^^


Xbox360
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie, trzeba napisać komentarz pod newsem na CSL.
Consoles: Wygraj gry Avatar w konkursie - News - Poland - Consoles

 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom